Iki naujų metų liko:
98 DIENOS, 21 VALANDA
PROJEKTO INICIATORIUS:

„Verslauk invest“ fondas įsteigtas 2011 m. ir investuojantis į jaunas ir perspektyvias įmones bei verslo projektus. Per 11 veiklos metų „Verslauk“ konkurso nugalėtojams, 71 įmonei, iki 2012 m. buvo pervesta daugiau nei 250 000 eurų kaip piniginiai prizai/dotacijos. Nuo 2011 m. sukūrėme fondą papildomai investuojantį į perspektyviausius verslo projektus ir verslus. Šiandien savo portfelyje jau turime 8 verslo projektus.

Į ką mes investuojame? Į jaunas ir perspektyvias, veiklą vykdančias, įmones ir įdomius verslo projektus. Šiuo metu ypatingą dėmesį skiriame investicijoms į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje ir užsienyje.

Į ką mes neinvestuojame? 

Į idėjas.

Tipinės investicijos laikotarpis nuo 2 iki 7 metų.

Investicijos dydis iki 50 000 eurų.

Mūsų tikslas tapti aktyviu, lanksčiu ir pridėtinę vertę kuriančiu verslo partneriu.

Investicijų šaltinis. Fondo lėšas sudaro tik privačios verslo angelų lėšos. Fondas nėra finansuojamas iš Europos sąjungos ar valstybės institucijų.

Trumpa fondo istorija. „Verslauk“ konkursas startavo 2005 m. ir buvo pirmasis verslumo skatinimo projektas Lietuvoje. Konkurso idėja buvo pasiskolinta iš Danijoje ir Švedijoje veikiančio VentureCup konkurso, kuris veiklą vykdo nuo 1999 m. „Verslauk invest“ fondas buvo įsteigtas 2011 m. kaip papildoma priemonė su tikslu investuoti į kasmetinio verslo konkurso „Verslauk!“ įmones. Per 11 veiklos metų konkurse dalyvavo daugiau nei 16 000 dalyvių, kurie pateikė daugiau nei 6 000 verslo idėjų ir įsteigė daugiau nei 300 verslų, iš kurių 71 verslą finansavo „Verslauk!“ konkursas. Nuo 2011 m. įsteigtas fondas „Verslauk invest“ jau investavo į 8 verslo projektus. Pajamos, gautos iš fondo veiklos, reinvestuojamos į naujus verslo projektus.