Iki naujų metų liko:
20090 20090, 10 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

 

Verslauk invest – tai  2011 m. įsteigtas fondas investuojantis į pradedančias ar jau veikiančias jaunas įmones (seed, startup) ir verslo projektus.

Investavimo forma – nuosavybės (įmonės akcijos), pusiau nuosavybės (konvertuojamos skolos ir pan.) kapitalas ir paskolos.

Į ką investajame? Į jau veikiančius verslus, verslo idėjas su aiškiu monetizavimo modeliu, verslo projektus. Mus domina projektai turintys aiškų verslo (monetizavimo) modelį. Šiuo metu prioritetą teikiame investicijoms į nekilnojamojo turto projektus.

Mūsų tikslas tapti aktyviu, lanksčiu ir pridėtinę vertę kuriančiu verslo partneriu.

Bendra informacija apie investicijas

Investicijų laikotarpis – nuo 1 iki 5 metų.

Investicijos siekia nuo 3 tūkst. Iki 50 tūkst. EUR. Šiuo metu fondas yra investavęs į 9 įmones ir verslo projektus.

Investicijų šaltinis. Fondo lėšas sudaro tik privačios verslo angelų lėšos. Fondas nėra finansuojamas iš Europos sąjungos ar valstybės institucijų.

Trumpa fondo istorija. „Verslauk!” konkursas startavo 2005 m. ir buvo pirmasis tokio tipo verslumo skatinimo projektas Lietuvoje.

Konkurso idėja pasiskolinta iš Danijoje ir Švedijoje veikiančio VentureCup konkurso. „Verslauk invest” fondas buvo įsteigtas 2011 m. kaip papildoma priemonė su tikslu investuoti į kasmetinio verslo konkurso „Verslauk!” įmones. Per 11 veiklos metų konkurse dalyvavo daugiau nei 16 000 dalyvių, kurie pateikė daugiau nei 6 000 verslo idėjų ir įsteigė daugiau nei 300 verslų, iš kurių 71 verslą finansavo „Verslauk!” konkursas. Šioms įmonėms per 11 veiklos metų buvo pervesta daugiau nei 250 000 eurų lėšų iš konkurso prizinio fondo.

Nuo 2011 m. įsteigtas fondas „Verslauk invest” jau investavo į 8 verslo projektus. Pajamos, gautos iš fondo veiklos, reinvestuojamos į naujus verslo projektus.