Iki naujų metų liko:
20090 20090, 20 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

VIDEO APŽVALGA:

UNIKALI KAMERA

iPhone 12 Pro dvi iš trijų galinės kameros yra beveik identiškos kitų iPhone 12 serijos narių kameroms. Prisideda tik dukart vaizdą artinanti kamera su teleobjektyvu. Yra įprasto kampo pagrindinė kamera, kuri įgavo didesnę diafragmą – šviesesnis objektyvas dabar surinks 27 % daugiau šviesos nei iPhone 11 Pro kamera. Plataus kampo objektyvas įamžins daugiau vaizdo. Visų kamerų raiška – 12 MP. Pažangus algoritmas leidžia sukurti dar telefonuose nematyto detalumo nuotraukas ir filmuoti 4K HDR video formatu su Dolby Vision technologija.

IŠSKIRTINIO GROŽIO DIZAINAS

iPhone 12 Pro rėmas pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl jis yra sunkesnis nei iPhone 12. Visa kita, išskyrus akivaizdžiai kitokį kamerų modulį, identiška iPhone 12 – tas pats Super Retina XDR OLED ekranas, dengtas ultra-atspariu stiklu, toks pat sandarus korpusas, leidžiantis panardinti įrenginį pusvalandžiui iki 6 metrų gylyje. Korpuse taip pat yra paslėpti magnetai, leidžiantys greitai pritvirtinti aksesuarus ar tiksliai pozicionuoti MagSafe belaidį kroviklį.

DAR DAUGIAU GALIOS

Visi iPhone 12 serijos išmanieji turi tą patį, naujos kartos A14 Bionic procesorių. Jo galia leidžia pasiekti tai, kas su kitais procesoriais nebūtų įmanoma. Dėl jo iPhone 12 serijos telefonai yra vieninteliai, gebantys filmuoti Dolby Vision formatu. Telefonas jau paruoštas ateičiai – palaiko 5G ryšį. Baterija gali būti įkraunama įprastu ir belaidžiu būdu. Pirmuoju atveju, naudojant 20 W galios kroviklį, 50 % įkrova pasiekiama per 30 minučių. Belaidis krovimas mažai atsilieka – jo galia siekia 15 W.