Iki naujų metų liko:
20090 20090, 24 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Apple iPhone nuoma

Apple iPhone nuoma

Apple iPhone nuoma

Išnuomojame Apple telefonus iPhone X ir Xr (RED).

Apple iPhone nuoma – pakeitimui ir renginiams išnuomojame naujausius Apple iPhone X ir Xr (RED) telefonus. Išbandykite jau  dabar – rezervuokite telefonu 860800 150 arba el. paštu nuoma@verslauk.lt

Nuostabūs išore ir vidumi iPhone telefonai

Apple kompanija, siekdama pagaminti iPhone už prieinamą kainą, tačiau turintį pažangiausias technologijas, pristato naują iPhone XR modelį su 6.1 colio įstrižainės Liquid Retina LCD ekranu iki pat kraštų. Šis iPhone pasižymi plačia dizaino spalvų gama, tad galėsite naująjį telefoną prisiderinti prie savo individualaus stiliaus. Apple iPhone XR, kaip ir iPhone XS, turi naujausią A12 Bionic lustą bei atnaujintą Face ID. Šiame modelyje taip pat rasite populiariausią pasaulyje 12 MP kamerą su TrueDepth technologija, kurios inovatyvus jutiklis veikia kartu su Neural Engine, padėdamas sukurti dar įdomesnes nuotraukas nei kada nors anksčiau. Telefono atsparumo lygis dulkėms ir vandeniui1 iki IP67.

Apple iPhone XR Liquid Retina ekranas

Erdvus Liquid Retina ekranas

Išmanusis telefonas iPhone XR turi 6.1 colių Liquid Retina 1792×828 rezoliucijos ekraną iki pat kraštų. True Tone technologija naudoja keturių kanalų šviesos sensorius ir automatiškai pritaiko ekrano vaizdo ryškumą bei spalvas prie aplinkos šviesos, kad suteiktų maksimalų komfortą, esant bet kokiam apšvietimui. Plati spalvų gama garantuoja patrauklų ir įtraukiantį vaizdą, nesvarbu, ką veiksite: ar žiūrėsite nuotraukas, naršysite naujienas, ar žaisite savo mėgiamus žaidimus.

Apple iPhone XR dizainas

Elegantiškas stiklinis korpusas

Išskirtinė iPhone XR išvaizda traukia akį. Tvirtas aliuminio lydinio rėmas ir stipriausias kada nors sukurtas stiklas telefonams sujungiami į patvarų, tačiau elegantišką ir inovatyvų dizainą. Tiek priekinis, tiek galinis telefono stiklas turi 50% didesnį, lazeriu sukietintą, stiprinimo sluoksnį, taip pat oleofobinį paviršių, nuo kurio lengva nuvalyti dėmes ir pirštų antspaudus. Šis modelis pasižymi itin plačia dizaino spalvų gama: juoda (Black), balta (White), mėlyna (Blue), geltona (Yellow), raudona (Red), rausva (Coral). Blizgus ir glotnus telefono paviršus maloniai traukia akį, o tvirtas korpusas yra atsparus vandeniui1 bei dulkėms ir atitinka IP67 standartą. Apple iPhone XR sveria 194 gramus ir yra 8,3 mm storio.

Apple iPhone XR Face ID

Apple iPhone nuoma

Patobulintas Face ID

Telefonas iPhone XR turi integruotą pažangiausią saugumo sistemą, paremtą žymiai daugiau duomenų taškų apdorojančiais 3D sensoriais, kurie įgalina veido atpažinimo funkciją Face ID. Nuo šiol veidas yra slaptažodis, padedantis nustatyti tapatybę, atrakinant telefoną, prisijungiant prie programėlių ar apmokant už paslaugas. Face ID funkciją lengva nustatyti – ji naudoja TrueDepth kamerą. Face ID suprojektuoja ir išanalizuoja daugiau kaip 30 000 nematomų taškų, kad sukurtų precizišką veido reljefo žemėlapį. Adaptyvusis mašininis mokymasis suteikia galimybę Face ID atpažinti ilgainiui kintančius fizinius veido bruožus. Veido atpažinimo sistema yra patikimesnė ir saugesnė už pirštų antspaudų nuskaitymą. Be to, ši sistema įgalina platų Emoji programėlių panaudojimą. Naujame iPhone XR modelyje Face ID dabar veikia dar greičiau ir sklandžiau.

Apple iPhone XR kamera

Apple iPhone nuoma

Pažangiausia 12MP kamera

Apple kompanija daug dėmesio skiria tam, kad galėtų pasiūlyti pačią geriausią ir inovatyviausią kamerą. Telefonas iPhone XR turi inovatyvius jutiklius bei pasitelkia A12 Bionic procesorių su Neural Engine, kad kaip įmanoma labiau supaprastintų profesionalaus fotografavimo technikas, kuriomis galėtų pasinaudoti kiekvienas. Kamera turi optinio vaizdo stabilizavimo funkciją. Nuotraukos bus tikslesnės ir detalesnės, net jei virptelės ranka ar fotografuosite judėdami. Specialus jutiklis padeda šešių linzių lęšiui neutralizuoti net ir menkiausią judesį. Puiki 12 mega pikselių plačiakampė kamera su ƒ/1.8 diafragma užtikrina, jog nuotraukos bus ryškios ir detalios, net ir esant prastesniam apšvietimui. Be to, patobulinta blykstė prisitaiko prie aplinkos spalvų, taip išmaniai apšviesdama nuotraukas ir suteikdama joms dar daugiau detalumo. Telefone rasite patobulintą portretinio fotografavimo režimą su trim skirtingais apšvietimo efektais. Fotografavimo metu naudojama veido kontūrų atpažinimo funkcija, išryškinamos detalės, natūraliai pablukinamas fonas, pritaikomi specialūs apšvietimo efektai, įgalinama geresnė fotografavimo kokybė esant blankiam apšvietimui. Dabar fotografuodami galite pakoreguoti fono išsiliejimo efekto gylį portretuose.

Apple iPhone nuoma

Apple iPhone nuoma

TrueDepth priekinė kamera

Inovatyvi 7MP priekinė kamera TrueDepth sujungia skirtingas technologijas, kad galėtumėte naudotis plačiomis jos pritaikymo galimybėmis. Visų pirma, tai tobulos asmenukės portreto režimu su ryškiu pirmuoju planu ir meniškai sulietu fonu. Patobulinta portreto režimo funkcija Portrait Lighting padeda sukurti įspūdingus profesionalius apšvietimo efektus. Ši kamera su apšvietimo ir artumo jutikliais, infraraudonųjų spindulių kamera, taškų projektoriumi, veikdama kartu su A12 Bionic procesoriumi, įgalina Face ID. TrueDepth kamera išanalizuoja daugiau kaip 50 raumenų judesių, kad perteiktų veido išraišką per Animoji ar Memoji.

Apple iPhone nuoma

Apple iPhone nuoma

Video dideliems ekranams

Nesvarbu, ar esate besididžiuojantis savo atžala tėtis, ar studentas, ar įmonės direktorius, su iPhone XR galėsite kurti nuostabius vaizdos klipus. Tamsesniame apšvietime padaryti video filmukai atrodys tikrai gerai dėl optinio vaizdo stabilizavimo funkcijos bei platesnės diafragmos. 12 MP kamera leis nufilmuoti epinius įvykius itin tikroviškai, viskas bus užfiksuota. Telefonu galite filmuoti detalius ir ryškius 4K rezoliucijos video klipus. Apple suprojektuota video kodavimo sistema sukuria optimalios kokybės failus, o pasitelkus HEVC suspaudimą, tos pačios kokybės video failas užims iki dviejų kartų mažiau vietos. Su iMovie programėle patogiai ir greitai suredagavus vaizdo įrašą, galėsite juo nedelsiant pasidalinti su draugais, pažįstamais ar netgi visu pasauliu. Fiksuoti ir dalintis nerealiomis akimirkomis dar niekada nebuvo taip paprasta.

Apple iPhone nuoma

Apple iPhone nuoma

Galingiausias ir išmaniausias procesorius telefone

A12 Bionic lustas, integruotas į iPhone XR, turi aštuonių branduolių architektūrą. Procesorius naudoja keturis kasdienių užduočių efektyvumą užtikrinančius branduolius, kurie sunaudoja iki 50% mažiau energijos nei ankstesnės kartos A11 lustas. Papildomi du iki 15% didesnį našumą įgalinantys branduoliai puikiai susidoroja su sunkesnėmis užduotimis. Našumo valdiklis reguliuoja galią ir padidina ją pagal poreikį, taip taupant suvartojamą energiją ir pratęsiant baterijos naudojimo trukmę. Apple suprojektuotas keturių branduolių GPU grafikos apdorojimas yra iki 50% spartesnis nei ankstesniame modelyje. Galėsite mėgautis įspūdingais 3D grafikos žaidimais ir programomis su iPhone XR be jokių trūkdžių. Be to, su A12 lustu „išplėstos realybės” žaidimai ir programėlės leis pasiekti naują įspūdžių ir realybės lygį.

Apple iPhone nuoma

Apple iPhone nuoma

Bevielis įkrovimas – pasaulio ateitis

Apple iPhone XR turi bevielio įkrovimo funkciją, kuri veikia dar sparčiau nei ankstesniame iPhone X modelyje. Stiklinė nugarėlė kartu su efektyvia įkrovimo sistema leidžia itin paprastai ir lengvai tiesiog padėjus telefoną ant AirPower stotelės jį įkrauti. Mėgautis patogiu belaidžiu įkrovimu galima ir viešbučiuose, kavinėse ar oro uostose, kuriuose yra Qi įkrovimo stotelės. Kompanijos Belkin ir Mophie taip pat sukūrė iPhone telefonams pritaikytas bevielio įkrovimo stoteles.

Su elegantiška ir itin plona AirPower stotele galite įkrauti iki trijų įrenginių vienu metu ir jie nebūtinai turi būti sudėti į vieną tašką. Tiesiog uždėkite telefoną, išmanųjį Watch laikrodį ar Airpods ausines (2018 metų modeliai su specialiu dėkliuku) ir pamirškite visam laikui apie laidus.

Apple iPhone nuoma

Apple iPhone nuoma

Intuityvus valdymas

Telefonas yra su patobulintu intuityviu valdymu, kuomet vienu piršto brūkštelėjimu galima pasiekti darbalaukį ar perjungti programėles. Pažįstami gestai leis naršyti paprastai ir instinktyviai. Užuot spaudus mygtuką pakanka perbraukti, kad grįžtumėte į pagrindinį ekraną.

Įrenginiui su ekranu lygi pat kraštų reikėjo visiškai perkurtos OS su naujomis galimybėmis ir valdymo gestais. Taigi iOS 12 sukurta ateities iPhone telefonams. Galėsite patogiai siųsti Animoji žinutes, pasirinkti savo valdymo centrą, atrasti naujos muzikos su draugais Apple Music programėlėje. Patirsite neišdildomų įspūdžių AR žaidimuose ir programose didžiausioje pasaulyje papildytos realybės platformoje.

Telefonų Apple iPhone nuoma – susisiekite:

Tel. 860800150

el. paštas nuoma@verslauk.lt.