Iki naujų metų liko:
20090 20090, 10 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Apple Macbook Air nuoma Vilniuje.

Macbook Air nuoma

Macbook Air nuoma

Išnuomojamas lengviausias Apple Macbook Air kompiuteris. Tai yra 13 colių įstrižainės su galingu intel core i5 procesoriumi, 4Gb RAM, 128 GB SSD kietuoju disku. Itin lengvas, o baterija veikia iki 12 val. Todėl kompiuterio Macbook Air nuoma puikus pasirinkimas ne tik kelionėse bet ir darbe.

MacBook Air kompiuterio, ketvirtos kartos Intel Core procesoriai Jums leidžia padaryti daugiau. Pridėkite tai prie gausybės kitų naudingų savybių ir turėsite neįtikėtiną kiekį galios savo rankose, kuri beveik nieko nesveria. Sunku patikėti, kad plonas, vos 1,7cm storio ir 1,08kg (13 colių 1,35kg) sveriantis nešiojamas kompiuteris gali būti toks galingas.

Ketvirtos kartos Intel Core procesorius. Galia ir ištvermė.

Ketvirtos kartos Intel Core procesoriai MacBook Air kompiuterio varomoji galia – naujausi, ketvirtos kartos Haswell Intel Core i5 ir i7 procesoriai. Šių, ypač efektyvių procesorių architektūra, buvo sukurta taip, kad jie sunaudotų kuo mažiau energijos ir vis tiek veiktų nepriekaištingai. Turbo Boost technologija parūpins dar daugiau galios kai jos prireiks. Tai reiškia, kad Jūs galite ne tik daryti, ką norite su savo kompiuteriu, bet ir daryti tai, tiek laiko, kiek norite. 11 colių MacBook Air su vienu baterijos įkrovimu galėsite dirbti net iki 9 valandų, o 13 colių kompiuteris dirbs iki 12val. Be to, su nauja integruota Intel HD Graphics 5000 vaizdo plokšte, žaidimai ir įvairios, grafikai reiklios programos, pranoks Jūsų lūkesčius, nes ši vaizdo plokštė suteikia net iki 40 procentų našesnę grafiką.

Iki 12 valandų baterijos veikimo laikas. Turėkite energijos visai dienai.

Baterijos darbo laikas Dėka kompaktiškos Flash tipo atminties MacBook Air kompiuteryje, lieka apsčiai vietos didelei baterijai. Dirbdama kartu su Haswell Intel Core architektūros procesoriumi, ši baterija pateikia įspūdingų skaičių. Dabar 13 colių modelio kompiuteris, su vienu baterijos pakrovimu, gali veikti iki 12 valandų, o 11 colių modelio kompiuteris – iki 9 valandų. Tai reiškia, kad Jūs gaunate galios kasdieniams darbams su kompiuteriu visai dienai. iTunes filmus galėsite žiūrėti iki 10 valandų 13 colių, ir iki 8 valandų 11 colių kompiuteryje. Nustatykite MacBook Air miego režimui daugiau nei 3 valandoms ir jis persijungs į budėjimo režimą, kad išsaugotų energijos tiek, kad jos užtektų iki 30 dienų. Jeigu įjungsite Power Nap programėlę, Jūs ir toliau gausite elektroninius laiškus bei kalendoriaus pakvietimus, kol Jūsų kompiuteris miega.

Greitesnė Flash atmintis. Viskas iškart.

Viena iš priežasčių, kodėl MacBook Air kompiuteris taip greitai reaguoja, yra ta, kad jo dalys išdėliotos aplink Flash atmintį. Toks dizainas ne tik kompiuterį padaro daug lengvesniu ir patogesniu nešiotis, bet taip pat suteikia greitesnį priėjimą prie duomenų. MacBook Air kompiuterį galite įsigyti net su 512GB talpos naujos kartos Flash duomenų kaupikliu, kuris yra iki devynių kartų spartesnis už tradiciškai nešiojamuose kompiuteriuose montuojamus 5400 aps/s kietuosius diskus. Taip pat ši atmintis iki 45 procentų greitesnė, nei ankstesnės kartos Flash atmintis. Kai atidarote MacBook Air, jis iškart pasiruošęs veikti. Netgi po mėnesio laiko budėjimo režime, MacBook Air ekranas iškart atgyja.

Thunderbolt ir USB3. Galingos jungtys.

ThunderboltSu žaibiški greita Thunderbolt jungtimi, Jūs galite prijungti MacBook Air kompiuterį prie naujausių prietaisų ir ekranų, tokių kaip Apple Thunderbolt Display. Tačiau tai dar ne viskas. MacBook Air taip pat turi du USB 3 prievadus, todėl Jūs galite prijungti naujausius USB 3 ir visus savo USB 2 prietaisus. Vos su keliomis jungtimis, MacBook Air iš patogaus nešiojamo kompiuterio, pavirsta į viskuo aprūpintą darbo vietą. Su thunderbolt jungtimi galite dar daugiau.

Iki trijų kartų greitesnis 802.11ac. Wi-Fi ryšys. Naujas greičio standartas.

Naujasis MacBook Air dabar turi ultraspartų 802.11ac Wi-Fi ryšį, kuris net iki trijų kartų spartesnis už ankstesnės kartos MacBook Air kompiuterio bevielį Wi-Fi duomenų perdavimą. Be to, padidėja ir Jūsų Wi-Fi pasiekiamo ryšio diapazonas. Su Bluetooth technologija, galite prijungti prie MacBook Pro kitus, Bluetooth ryšį turinčius įrenginius, pavyzdžiui garsiakalbius ar ausines. Būkite prisijungę be jokių laidų.

Ekranas, kamera ir mikrofonai. Įspūdinga. Visomis prasmėmis.

LED ekrano apšvietimas. Milijonai pikselių. Milimetrai storio.

Nuo kampo iki kampo, nuo pikselio iki pikselio, MacBook Air ekranas – ir inžinerinis laimėjimas, ir perversmas dizaino srityje. Ekranas yra vos 4,86 milimetro storio, tačiau jo raiška Jus prievers pasijusti lyg žiūrėtumėt į daug didesnį ekraną. MacBook Air 11 colių modelio ekranas yra 1366×768 pikselių, o 13 colių modelis gali pasigirti 1440×900 pikselių raiška. LED apšvietimas spalvas padaro ryškiomis ir tikroviškomis. Taigi, ar Jūs redaguojate nuotraukas, ar tobulinate pristatytmą, ar žiūrite filmą, galite mėgautis tuo, ką matote ekrane.

720p FaceTime HD kamera. Būkite ryškūs

Leiskite savo draugams ir šeimos nariams matyti Jus ryškiai su 720p FaceTime HD kamera. Kiekviena šypsena – šviesi ir ryški, netgi nukeliavusi per pusę pasaulio. O plačiaekranis formatas leidžia visiems patekti į vaizdą nesigrūdant aplink ekraną.

Dvigubi mikrofonai. Visi Jus girdės aiškiai ir garsiai.

Dvigubi mikrofonai – puikus dalykas, kai norite būti išgirsti. Jei skambinate FaceTime skambučiu, mikrofonai sumažina aplinkos triukšmą. Kai naudojate Dictation programą, mikrofonai atapžįsta Jūsų balsą ir ignoruoja triukšmą aplink Jus.

OS X operacinė sistema siūlo daugybę Multi-Touch judesių galimybių, todėl dabar MacBook Air viską atliksite tiesiogiai, dar intuityviau ir smagiau. Didelis Multi-Touch manipuliatorius puikiai pritaikytas judesiams. Galite stumtelėdami trim pirštais įjungti Mission Control arba suimdami keturiais pirštais peržiūrėti visas programas Launchpad. Jus lydės sklandi ir tikroviška reakcija į judesius. Kai slenkate į tinklalapio viršų ar apačią, arba vieną po kitos perjungiate viso ekrano programas, atrodo, kad iš tikrųjų liečiate tai, ką matote.

Klaviatūra su foniniu apšvietimu. Matote, ką rašote.

Kad ir koks kompaktiškas yra MacBook Air, jame vis tiek pakanka vietos viso dydžio klaviatūrai, todėl galite patogiai rašyti. Be to klaviatūra turi foninį apšvietimą, todėl galite lengvai rašyti net prietemoje. Integruotasis aplinkos apšvietimo jutiklis nustato apšvietimo pokyčius ir automatiškai reguliuoja ekrano ir klaviatūros ryškumą. Tiek saulėtoje kavinėje, tiek naktinio skrydžio metu apšvietimas visada ir visur bus puikus.

Rezervuokite: +370 60 800 150 arba nuoma@verslauk.lt.

Kainoraštis čia.

Apple Macbook nuoma. Macbook Air nuoma. Kompiuterių nuoma.