Iki naujų metų liko:
20090 20090, 19 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Apple Macbook pro (su Touch Bar) nuoma Vilniuje

Apple Macbook Pro nuoma

Apple Macbook Pro nuoma


Apple MacBook Pro kompiuterio nuoma

Greitesnis, lengvesnis, genialus nešiojamas kompiuteris

Naujasis Apple MacBook Pro modelis yra galingesnis, greitesnis, pastebimai plonesnis ir lengvesnis už savo pirmtaką. MacBook Pro turi įspūdingą ir itin ryškų 13,3 arba 15,4 colių dydžio Retina ekraną, sparčiausius ir našiausius Intel procesorius, visą darbo dieną laikančią bateriją ir integruotas naujausias technologijas, padėsiančias atlikti net pačias sudėtingiausias užduotis. Dar viena naujovė – programuojamas funkcinių mygtukų liečiamas ekranas šalia klaviatūros, atveriantis visiškai naujas valdymo galimybes. Šį Touch Bar ekraną turi tik specialiai pažymėti modeliai. MacBook Pro skirtas laužyti standartus, nuolat siekti daugiau ir tuo mėgautis, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte.

Apple MacBook Pro Retina ekranas

67% ryškesnis Retina ekranas

MacBook Pro turi ryškiausią ir daugiausia spalvų atvaizduojantį ekraną iš visos Mac serijos kompiuterių. Ryškesnis LED apšvietimas bei padidėjas kontrasto lygis sukuria dar tamsesnius juodus ir šviesesnius baltus atspalvius. Ypač plati spalvų gama perteikia net menkiausią detalę, todėl šis ekranas itin vertinamas su grafika dirbančių profesionalų. MacBook Pro kompiuteris gali turėti 13,3 colių dydžio Retina ekraną su 2560×1600 pikselių skiriamąja geba arba 15,4 colių ekraną su įspūdinga 2880×1800 rezoliucija, užtikrinančia precizišką tikslumą ir raiškumą. Aukštas kontrasto koeficientas užtikrina sodresnes, intensyvesnes ir ryškesnes spalvas. Net ir esant saulėtoje vietoje, Retina ekranas slopina atspindžius bei išlaiko neįtikėtinas spalvas ir kokybę.

Apple MacBook Pro Touch Bar panelė

Touch Bar ir Force Touch technologija

Visų aptarinėjama naujovė MacBook Pro kompiuteryje yra integruotas į klaviatūrą lietimui jautrus ekranas, skirtas funkciniams mygtukams. Jis atveria visiškai naujas valdymo galimybes. Priklausomai nuo to, ką veikiate, atsiranda Jums reikalingi mygtukai, kuriuos galite nusistatyti patys. Daugiau nebereikės atsiminti sunkių klaviatūros klavišų kombinacijų, tiesiog pasirinkite dažniausiai naudojamas funkcijas ir piršto palietimu jas aktyvuokite. Šį Touch Bar ekraną turi tik specialiai pažymėti modeliai.
Dar vienas patobulinimas naujame MacBook Pro modelyje yra iki dviejų kartų padidintas Force Touch manipuliatorius. Ši technologija įgalina stiprių paspaudimų, spartintuvų, spaudimui jautraus piešimo funkciją bei tikroviškus Multi-Touch gestus pvz. turinio naršymas, perbraukimas ar suėmimas norint perjungti programas ir geriausiai išnaudoti darbalaukio erdvę. Naujasis Taptic Engine užtikrina juntamą grįžtamąjį ryšį, t.y. manipuliatorius atsako paspaudimo stiprumu į pirštų galiukus atliekant tam tikras užduotis, pvz., lygiuojant komentarus PDF dokumente ar apkarpant iMovie klipą.

Apple MacBook Pro galingi Intel procesoriai

Galingos technologijos susidoros su viskuo

Naujausios kartos Intel procesoriai užtikrina dar greitesnį ir produktyvesnį darbą. Ar būsite ofise, ar keliausite, vis tiek galėsite naudotis daug galios reikalaujančiomis video apdorojimo ar 3D grafikos programomis. Procesoriai ištobulinti taip, kad naudotų mažiau energijos, todėl dabar galima užsiimti norima veikla net iki 10 valandų. Dar viena technologija, užtikrinanti MacBook Pro spartą, yra Flash diskai. Tai lemia ne tik šio nešiojamo kompiuterio lengvumą ir mobilumą, bet ir įgalina greičiau pasiekti duomenis. Įrašymo greitis siekia iki 2.2 GB/s, o skaitymo net iki 3.2 GB/s. Kompiuterio paleidimas vyks itin greitai, programos atsidarys žaibiškai, o darbalaukis vykdys užduotis efektyviai ir sklandžiai.

Apple MacBook Pro Retina dizainas

Lengvesnis ir plonesnis dizainas

Stilingas ir tvirtas aliuminio korpusas dabar gali būti dviejų spalvų: tamsiai pilkos arba sidabrinės. Su MacBook Pro galėsite mėgautis nevaržomu mobilumu ir neribojamu produktyvumu. Naujasis 13.3 colių modelis yra tik 1,49 cm storio ir sveria 1,37 kg, o 15.4 colių modelis – 1,55 cm ir 1,83 kg. Taigi jis net 14-17% plonesnis ir 20-23% lengvesnis už ankstesnį MacBook Pro modelį. Kiekvienas šio modelio milimetras suprojektuotas pagal aukščiausius ir naujausius technologinius standartus. Nerasite jokių pasenusių technologijų, tik tai, kas sparčiausia, naujausia ir efektyviausia. Moderni aušinimo sistema užtikrins tinkamą galingų procesorių veiklą, efektyvesnį ir tylesnį vėsinimą.Efektyvus ir tylus MacBook Pro aušinimas

Universali jungtis viskam

Apple MacBook Pro Retina jungtys
Universali ir greita Thunderbolt 3 jungtis įgalina iki 40Gb per sekundę spartos ryšį su bet kokiu išoriniu įrenginiu. Su juo patogiai prisijungsite prie naujos kartų našių periferinių įrenginių ir ekranų, turinčių DisplayPort ar Mini DisplayPort jungtis. Taip pat su papildomu adapteriu galima prijungti ir HDMI ar VGA jungtis turinčius įrenginius. Thunderbolt 3 turi integruotą USB-C, tad galėsite ne tik prijungti bet kokį USB jungtį turintį prietaisą, bet ir įkrauti kompiuterį ar pakrauti prie jo prijungtą įrenginį. MacBook Pro su standartine klaviatūra turi dvi Thunderbolt 3 jungtis, o kompiuteris su Touch Bar ekranu turi net keturias tokias jungtis. Taip pat šiame modelyje rasite 3.5 mm audio jungtį.

Apple MacBook Pro Retina garsas ir vaizdas

Kokybiškas garsas ir vaizdas

Patobulinti MacBook Pro stereo garsiakalbiai, integruoti į ploną ir lengvą nešiojamo kompiuterio korpusą, skleidžia galingą ir kokybišką garsą. 2 kartus platesnis dinaminis diapazonas ir optimalus balansas dar geriau atkuria įvairaus aukščio garsus, todėl galite mėgautis kiekvienu kokybiškai skambančiu decibelu. Naujasis MacBook Pro modelis transliuoja iki 58% didesnį garsą ir turi iki 2,5 karto galingesnius žemus dažnius. Jums patiks ir foninį triukšmą slopinantys du, po garsiakalbiais integruoti, mikrofonai. Jie optimizuoja ir sumaniai pakoreguoja garsus, kad girdėtumėtės Jūs, o ne pašalinis triukšmas aplinkui. Pažangi FaceTime HD kamera su vaizdo jutikliu tiksliai atkurs spalvas ir sumažins vaizdo triukšmą, kai apšvietimas yra prastas. Inovatyvi technologija užtikrina, kad vaizdas būtų ryškus su kuo mažiau judesio defektų. Sumani veido paieškos funkcija, automatiškai koreguojanti išlaikymą ir spalvos balansą pagal odos atspalvį, garantuoja, jog nepriklausomai nuo apšvietimo vaizdo skambučiuose ar įrašuose atrodysite puikiai.

Apple MacBook Pro Retina įrenginiai susieti iCloud

Naudokitės duomenimis visuose įrenginiuose su iCloud

Nuostabi Apple šeimos funkcija yra itin patogus ir lengvas failų ir duomenų naudojimas. Funkcija iCloud saugo duomenis ir leidžia pasiekti nuotraukas, muziką, adresatus, kalendorius, dokumentus ir kitus failus iš skirtingų Apple įrenginių. Taigi, nufotografavus nuotrauką su iPhone arba pakeitus kalendoriaus įrašus iPad planšetėje, visa informacija ir pakeitimai bus perkelti ir į MacBook Pro nešiojamą kompiuterį.

Apple MacBook Pro Retina naudingos programos

Galingos programos viduje

Kiekvienas naujas MacBook Pro Retina pristatomas su Mac OS operacine sistema ir turi įdiegtas pagrindines itin naudingas programas kasdienai. Iš karto galėsite kurti dokumentus, prezentacijas, naršyti internete, tikrinti paštą, redaguoti nuotraukas, filmus ar muziką. Darbą ir kūrybą užtikrins šešios galingos programos: Pages, Numbers, Keynote, Photos, iMovie ir GarageBand. Dar tūkstančius programų, patenkinsiančių net labiausiai specifinius poreikius ir reikalavimus, rasite Mac App Store.

Apple MacBook Pro Retina pakuotė

Apple Macbook Pro Nuoma Vilniuje. Macbook Pro nuoma.