Iki naujų metų liko:
20090 20090, 1 VALANDA
PROJEKTO INICIATORIUS:

Galingo Apple Macbook Pro 15″ su retina ekranu nuoma

Macbook Pro kompiuterių nuoma

Apple Macbook Pro kompiuterių nuoma

Nuomojame galingiausią iš šiuo metu esančių Apple Macbook Pro 15″ Retina. 16GB RAM, galinga vaizdo plokštė AMD Radeon R9 M370X 2GB.

APRAŠYMAS:
MacBook Pro su Retina ekranu! Virš 5 mln. vaizdo elementų 15.4″ įstrižainės ekrane leis viską pamatyti kitaip! Naujos kartos MacBook Pro su Intel Core i7 procesoriumi, 512GB talpos SSD disku, itin sparčia AMD Radeon R9 M370X 2GB vaizdo grafikos sistema bei baterija, galinčia be įkrovimo veikti iki 8 valandų – tikrų profesionalų pasirinkimas. Kompiuteryje jau įdiegta neįtikėtina kolekcija produktyvių ir kūrybiškumą išlaisvinančių programėlių. Nuomokitės jį ir Jūsų darbas bus našesnis nei bet kada iki šiol.

DUOMENYS: 
Macbook Pro 15.4″
Galingas procesorius Intel Core i7,2.5GHz
RAM 16GB
Greitasis SSD kietasis 512GB
Vaizdo plokštė AMD Radeon R9 M370X 2GB.
Ekranas 15 colių Retina

Apple MacBook Pro 15,4″ nuoma

Galingas, greitas, ilgai tarnaujantis nešiojamas kompiuteris

Apple MacBook Pro gali pasigirti įspūdingu 15,4 colių dydžio Retina ekranu, sparčiu ir našiu Intel procesoriumi, visą darbo dieną laikančia baterija ir integruotomis naujausiomis technologijomis, padėsiančiomis atlikti net pačias sudėtingiausias užduotis. Pažangus Force Touch manipuliatorius atveria naujas lietimo ir valdymo galimybes. Mėgaukitės ryškiu vaizdu, užtikrintu mobilumu ir produktyvumu, kad ir kur būtumėte, kad ir ką bedarytumėte.

Apple MacBook Pro Retina ekranas

Apple Macbook Pro Retina nuoma

Įspūdingas Retina ekranas

Nešiojamas kompiuteris turi 15,4 colių dydžio Retina ekraną su fantastiška 2880 x 1800 pikselių skiriamąja geba, kuri užtikrina precizišką tikslumą ir raiškumą. Daugiau nei penki milijonai pikselių garantuoja naują tikroviškumo lygį ir aukščiausios kokybės vaizdus. Aukštas kontrasto koeficientas užtikrina sodresnes, intensyvesnes ir ryškesnes spalvas. Net ir esant saulėtoje vietoje, Retina ekranas slopina atspindžius bei išlaiko neįtikėtinas spalvas ir kokybę. Platų 178 laipsnių ekrano apžvalgos kampą suteikia IPS technologija, todėl viskas puikiai matoma beveik bet kuriuo kampu. Kompiuteryje naudojama Intel Iris Pro Graphics gali lengvai susitvarkyti ir su kasdienėmis užduotimis, ir su sudėtingą grafiką naudojančiomis kūrybiškomis programomis. Jei reikia dar galingesnės grafikos, galima rinktis modelį su papildoma 2GB AMD Radeon R9 M370X integruota vaizdo plokšte, kuri užtikrins dar geresnį našumą žaidžiant didelės raiškos žaidimus, redaguojant vaizdo įrašus Final Cut Pro X arba perteikiant vaizdus grafinėse programose.

Apple MacBook Pro galingi Intel procesoriai

Galingi ir spartūs Intel procesoriai

Našūs ir inovatyvūs keturių branduolių Intel Core i7 procesoriai užtikrina greitą ir produktyvų darbą. Netgi keliaudami galėsite naudotis daug galios reikalaujančiomis profesionaliomis programomis bei atlikti net sudėtingiausias užduotis. MacBook Pro Retina modelyje integruota Hyper-Threading technologija padidina našumą ir leidžia vienu metu kiekvienam procesoriaus branduoliui apdoroti keletą užduočių. Šie procesoriai sukurti taip, kad naudotų mažiau energijos, todėl dabar galima užsiimti norima veikla kur kas ilgiau.

Apple MacBook Pro Retina dizainas

Kompaktiškame dizaine slypinti galia

Plonas, lengvas ir galingas MacBook Pro leis mėgautis nevaržomu mobilumu ir neribojamu produktyvumu. Kiekvienas šio modelio milimetras suprojektuotas pagal aukščiausius ir naujausius technologinius standartus. Nerasite jokių pasenusių technologijų, tik tai, kas sparčiausia, naujausia ir efektyviausia. Įprastą standujį diską pakeitė daug spartesnė ir patikimesnė Flash atmintis, kuri užima net iki 90 procentų mažiau vietos. Moderni aušinimo sistema, traukianti orą iš trijų kompiuterio pusių, užtikrins tinkamą galingų procesorių veiklą. Ir visa tai telpa į kompaktišką 1,8 cm storio ir 2,04 kg svorio 15,4 colių MacBook Pro Retina korpusą.

Apple MacBook Pro Retina šviečianti klaviatūra

Šviečianti klaviatūra bus naudinga tamsoje

MacBook Pro Retina turi patogią viso dydžio klaviatūrą, kad galėtumėte sklandžiai rinkti tekstus. Integruotas klaviatūros foninis apšvietimas leis lengvai rašyti net ir tamsoje. Kompiuteryje esantis aplinkos apšvietimo jutiklis automatiškai reguliuoja tiek klaviatūros, tiek ekrano ryškumą, todėl nesvarbu ar būsite saulėkaitoje, ar po nakties žvaigždėmis, apšvietimas bus puikus.

Klaviatūros foninis mygtukų apšvietimas

Apple MacBook Pro Force-Touch manipuliatorius

Patogus valdymas su Force-Touch manipuliatoriumi

Force Touch technologija atveria naujas MacBook galimybes, papildančias intuityvius Multi-Touch gestus. Pagal asmeninius poreikius pritaikomas jautrumo lygis leidžia reguliuoti jėgos stiprumą, reikalingą spustelėjimui. Manipuliatorius atskiria netgi kokiu pirštu spaudžiate paviršių. Todėl valdyti žymiklį dabar galite dar lengviau ir tiksliau. Papildomų jėgos jutiklių naudojimas, kurie nustato subtilius paspaudimo jėgos niuansus, leidžia jautriau valdyti turinį ir suteikia pirštų galiukams daugiau funkcijų. Ši technologija įgalina stiprių paspaudimų, spartintuvų, spaudimui jautraus piešimo funkciją bei tikroviškus Multi-Touch gestus pvz. turinio naršymas, perbraukimas ar suėmimas norint perjungti programas ir geriausiai išnaudoti darbalaukio erdvę. Naujasis Taptic Engine užtikrina juntamą grįžtamąjį ryšį, t.y. manipuliatorius atsako paspaudimo stiprumu į pirštų galiukus atliekant tam tikras užduotis, pvz., lygiuojant komentarus PDF dokumente ar apkarpant iMovie klipą.

Apple MacBook Pro technologijos

Naujas greičio standartas

Itin sparti Flash atmintis

Revoliucinė technologija, užtikrinanti MacBook Pro spartą, yra PCIe pagrįsta Flash atmintis. Tai lemia ne tik šio nešiojamo kompiuterio lengvumą ir mobilumą, bet ir įgalina greičiau pasiekti duomenis ir pastebėti realų našumo skirtumą. Kompiuterio paleidimas vyks itin greitai, programos atsidarys žaibiškai, o darbalaukis vykdys užduotis efektyviai ir sklandžiai. Net ir dirbant su sudėtingiausiomis ir daug resursų reikalaujančiomis programomis, veikla vyks greitai ir produktyviai. Beje, Flash technologija neturi jokių judančių detalių, todėl yra itin patvari ir veikia tyliai.

Apple MacBook Pro Wi-Fi

Užtikrintas mobilumas ir duomenų perdavimo sparta

Dabar atjungę kompiuterį neprarasite ryšio su tinklu, belaidžiais periferiniais įrenginiais ir su pasauliu, nes jame integruotas itin greitas 802.11ac Wi‑Fi ryšys bei Bluetooth technologija. Prisijungus prie pagrindinės stoties 802.11ac (įskaitant AirPort Extreme ir AirPort Time Capsule), belaidis ryšys yra 3 kartus spartesnis nei 802.11n. Taigi su MacBook Pro greitai ir lengvai atsisiųsite mėgiamas programėles, žaidimus, naršysite internete, galėsite dalintis vaizdo įrašais ar kitais failais. Kompiuteryje įdiegta Bluetooth technologija įgalina prisijungti prie kitų Bluetooth palaikančių įrenginių, pvz., ausinių ar garsiakalbių.

Naudingos ir galingos jungtys

Apple MacBook Pro Retina jungtys
Universalus ir greitas Thunderbolt 2 įgalina iki 20Gb per sekundę spartos ryšį su bet kokiu išoriniu įrenginiu. Su juo patogiai prisijungsite prie naujos kartų našių periferinių įrenginių ir ekranų. Prie kiekvieno Thunderbolt 2 prievado galima prijungti net šešis prietaisus, taigi vien naudojant šias jungtis įmanoma sujungti iki 12 išorinių įrenginių, kadangi jų yra dvi. Taip pat šiame modelyje rasite dvi USB 3 jungtis, HDMI prievadą, SDXC kortelių lizdą ir 3,5 mm ausinių jungtį.

Apple MacBook Pro Retina ilgai veikiantis akumuliatorius

Ilgai veikiantis akumuliatorius

Neįtikėtinai ilgai laikanti baterija leidžia su 15,4 colių MacBook Pro Retina dirbti visą dieną. Belaidžiu internetu galėsite naudotis iki 9 val., atkurti filmus iš iTunes – iki 9 val., o budėjimo rėžimas gali tęstis net iki 30 dienų. Integruotasis 99,5 vatvalandžių ličio polimerų akumuliatorius užtikrina iki 1000 visiško įkrovimo ir išsikrovimo ciklų bei garantuoja, kad MacBook Pro nešiojamas kompiuteris su aukščiausio lygio procesoriais bei grafika atlaikys visus dienos iššūkius.Apple MacBook Pro baterija

Apple MacBook Pro Retina garsas ir vaizdas

Mėgaukitės kokybišku vaizdu ir garsu

Revoliuciniai stereo garsiakalbiai, integruoti į ploną ir lengvą nešiojamo kompiuterio korpusą, skleidžia galingą ir kokybišką garsą. Platus dinaminis diapazonas ir optimalus balansas dar geriau atkuria įvairaus aukščio garsus, netgi žemus dažnius, todėl galite mėgautis kiekvienu kokybiškai skambančiu decibelu. Jums patiks ir foninį triukšmą slopinantys du, po garsiakalbiais integruoti, mikrofonai. Jie optimizuoja ir sumaniai pakoreguoja garsus, kad girdėtumėtės Jūs, o ne pašalinis triukšmas aplinkui. Pažangi FaceTime HD kamera su vaizdo jutikliu tiksliai atkurs spalvas ir sumažins vaizdo triukšmą, kai apšvietimas yra prastas. Inovatyvi technologija užtikrina, kad vaizdas būtų ryškus su kuo mažiau judesio defektų. Sumani veido paieškos funkcija, automatiškai koreguojanti išlaikymą ir spalvos balansą pagal odos atspalvį, garantuoja, jog nepriklausomai nuo apšvietimo vaizdo skambučiuose ar įrašuose atrodysite puikiai.

Apple MacBook Pro Retina įrenginiai susieti iCloud

Naudokitės duomenimis visuose įrenginiuose su iCloud

Nuostabi Apple šeimos funkcija yra itin patogus ir lengvas failų ir duomenų naudojimas. Funkcija iCloud saugo tavo duomenis ir leidžia pasiekti nuotraukas, muziką, adresatus, kalendorius, dokumentus ir kitus failus iš skirtingų Apple įrenginių. Taigi, nufotografavus nuotrauką su iPhone arba pakeitus kalendoriaus įrašus iPad planšetėje, visa informacija ir pakeitimai bus perkelti ir į MacBook nešiojamą kompiuterį.

Apple MacBook Pro Retina naudingos programos

Galingos programos viduje

Kiekvienas naujas MacBook Pro Retina pristatomas su Mac OS operacine sistema ir turi įdiegtas pagrindines itin naudingas programas kasdienai. Iš karto galėsite kurti dokumentus, prezentacijas, naršyti internete, tikrinti paštą, redaguoti nuotraukas, filmus ar muziką. Darbą ir kūrybą užtikrins šešios galingos programos: Pages, Numbers, Keynote, Photos, iMovie ir GarageBand. Dar tūkstančius programų, patenkinsiančių net labiausiai specifinius poreikius ir reikalavimus, rasite Mac App Store.

 

Apple Macbook Pro retina nuoma