Iki naujų metų liko:
20090 20090, 1 VALANDA
PROJEKTO INICIATORIUS:

4K HDMI įrašymo stebėjimo monitorius.

Ninja V – tai 5 colių fotoaparato monitorius/įrašymo įrenginys, kuris įrašo ir atkuria DCI 4K, UHD 4K ir HD vaizdo įrašus. Jame yra 10 bitų FRC IPS ekranas, kurio ryškumas yra 1000 cd/m², todėl jis puikiai tinka naudoti ir išorės, ir vidaus sąlygomis. AtomHDR ekrano technologija leidžia tiksliai stebėti savo log gamma filmuotą medžiagą, nereikia peržiūrėti plokščių, išplaunamų vaizdų ar naudoti LUT, kad suspaustų dinaminį diapazoną ir spalvų erdvę. Monitorius palaiko populiarius Sony, Canon, Panasonic, ARRI, RED ir JVC fotoaparatų bei kamerų formatus. Nustatymai veikia tik žiūrėjimą, o įrašytas vaizdo įrašas išlieka nepakitęs.

„Ninja V“ yra pagamintas taip, kad atlaikytų gamybos sunkumus ir pasižymi aliuminio važiuokle ir galia iš vieno L serijos akumuliatoriaus. Papildomos funkcijos apima įvairias ekrano ekspozicijos analizės, rėminimo ir fokusavimo pagalbines priemones, taip pat anamorfinį de-press. Įrenginyje yra maitinimo šaltinis ir SSD Caddy.


Sukurta su sąsaja, kuri šiek tiek skiriasi nuo ankstesnių įrenginių, „Ninja V“ HDR funkcijos pasiekiamos per MON mygtukus, o jo ProRes parinktys pasirenkamos per rodykles ant įrenginio viršutiniame kairiajame kampe. „Ninja V“ gali įrašyti tiek „AtomX SSDmini“, tiek standartinius 2,5 colių SSD įrenginius, kuriuose 1TB diske įrengta iki 150 minučių 4K vaizdo įrašo. daugiafunkcinių kamerų fotografavimo laiko kodą.