Iki naujų metų liko:
20090 20090, 23 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Objektyvo nuoma : Canon EF 24-70 mm f/2.8L II USM

(Rezervuokite nuoma@verslauk.lt arba Telefonu +370 60 800 150)

Canon EF 24-70 f/2.8L IS II USM objektyvo nuoma

Canon EF 24-70 f/2.8L IS II USM objektyvo nuoma

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM Objektyvo nuoma

Profesionalus vidutinio židinio nuotolio objektyvas

Pagal aukščiausius kokybės reikavimus sukurtas vidutinio židinio nuotolio objektyvas, kuris gali pasiūlyti pritrenkiančią vaizdo kokybę ir greitą stabilią F2.8 diafragmą visame priartinimo diapazone. L (reiškia Luxury) klasės objektyvai turi puikią reputaciją tarp profesionalų kaip visada puikiai veikiantys ir galintys fotografuoti beveik bet kokiomis lauko sąlygomis, puikus priedas prie pilno kadro Canon fotoaparato.

Fotografavimas esant mažam apšvietimui

EF 24-70mm f/2.8L II USM’s stabili F2.8  diafragma siūlo puikų vaizdą ir maksimalų aplinkoje esančios išviesos panaudojimą. Fiksuota diafragma taip pat suteikia galimybę reguluoti lauko gylį, o 9 plokštelių diafragma sukuria puikų fono išliejimą ir subjekto išškyrimą iš fono.

Naujos kartos optinis išdėstymas

Šis objektyvas turi tris asferinius optinius lęšius, kurių tikslas yra pateikti aukščiausios kokybės vaizdą kaip tokio židinio nuotolio objektyvuose. Ženklus chromatinių aberacijų sumažėjimas ir spalvų išsiliejimas sutaupys daug laiko vėliau apdirbant nuotraukas,o ryškumas visame kadre dažniausiai būna tik fiksuoto židinio nuotolio objektyvuose

Asferiniai lęšiai

Asferiniai lęšiai yra lenkti stikliniai optiniai elementai įtaisyti tarp lęšių, ir jų paskirtis yra grąžinti atgal lęšių iškraipytą vaizdą, kad jis būtų maksimaliai kokybiškas. Tokie elementai visada būna tik aukščiausios kokybės objekyvuose.

Tikslus ir kontroluojamas fokusavimas

Ultragarsinis automatinio fokusavimo varikliukas reiškia, kad galite fokusuoti tiksliai, gretai, beveik be garso. Taip pat objektyvas turi ir rankinį fokusavimą, kad valdytumėte viską kadrą patys.

L-klasės surinkimo kokybė

Luxury linija yra aukščiausios surinkimo ir medžiagų kokybės, todėl objektyvas tvirtas ir patikimas kasdieninėse situacijose. Apsaugotas nuo dulkių ir vandens purslų.O fluorinu dengti objektyvo komponentai yra lengvai prižiūrimi ir valomi.

Kuo jis geresnis už pirmos kartos 24-70 F2.8L USM

Ryškesnės nuotraukos visame kadre – objektyvas  turi geresnes chromatinių aberacijų suvaldymo savybes už savo pirmtaką tiek su maksimalia, tiek su minimalia židinio nuotolio reikšme.

Atsparesnis aplinkai – kaip objektyvas, taip ir technologijos jo sandarumui padidinti ženkliai pagerėjo, tad taip pat smulkūs pataisymai  buvo atlikti ir čia.

Geresnis fono išliejimas – devynių lapelių diafragma užtikrina geresnį fono išliejimą, dar žinomą bokeh efektu.

KOMPLEKTE: objektyvas, blenda, priekinis ir galinis dangteliai, UV filtras, krepšelis.

SPECIFIKACIJA:

Filtro skersmuo: 82 mm
Diafragmos diapazonas: f/2.8-22
Minimalus fokusavimo atstumas: 38 cm
Stabilizavimas: yra.
Fokusavimo mechanizmas: USM
Suderinamumas: tinka pilno ir nepilno kadro fotoaparatams

Matmenys:
Diametras – 8.85 cm
Ilgis – 11,3 cm
Svoris – 805

Visą nuomojamos įrangos sąrašą rasite ČIA.