Iki naujų metų liko:
20090 20090, 1 VALANDA
PROJEKTO INICIATORIUS:

Objektyvo nuoma : Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM

(Rezervuokite nuoma@verslauk.lt arba Telefonu +370 60 800 150)

Canon objektyvo nuoma EF 16-35mm f/2.8L II USM

Objektyvo nuoma Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM

APRAŠYMAS

Sparčiai veikiantis, itin plataus kampo priartinantis objektyvas pasižymi puikiu optiniu veikimu visame židinio nuotolio diapazone. Dėl pastovios maksimalios f/2,8 diafragmos šis objektyvas puikiai tinka fotografuoti esant prastam apšvietimui.

L serijos kokybė
L serijos objektyvai yra geriausi „Canon“ profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. Dulkėms ir drėgmei atsparūs EF 600 mm f/4L IS II USM L serijos objektyvai – puikaus veikimo ir paprasto valdymo derinys.

Pastovi f/2,8 diafragma
Sparčiai veikianti maksimali f/2,8 diafragma išlieka pastovi visame židinio nuotolio diapazone, o tai reiškia, kad priartinant užrakto greitis nesikeičia.

Ultragarsinis fokusavimas
Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, dėl nuolatinio rankinio valdymo pirmumo fokusuotę galima reguliuoti neišėjus iš AF režimo.

Sklandus fono suliejimas
Beveik žiedinė diafragma suteikia nesufokusuotoms vietoms daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš sklandžiai sulieto fono.

UD (itin mažos dispersijos) ir asferiniai elementai
EF 16–35 mm f/2,8 8L II USM naudojami trys asferiniai elementai, visame fokusavimo diapazone užtikrinantys viso vaizdo ryškumą ir aiškumą. Du UD (itin mažos sklaidos) elementai praktiškai panaikina spalvų iškraipymus.

„Super Spectra“ danga
„Super Spectra“ danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių – tai įprasta problema, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Integruojamas su E-TTL II blykstės veikimo aprėpties matavimo funkcija
Užtikrinamas optimalus blykstės veikimo aprėpties matavimas informaciją apie nuotolį perduodant į suderinamo EOS fotoaparato E-TTL II blykstės sistemą.

 

KOMPLEKTE: objektyvas, blenda, priekinis ir galinis dangteliai, UV filtras, krepšelis.

SPECIFIKACIJA:

Filtro skersmuo: 82 mm
Diafragmos diapazonas: f/2.8-22
Minimalus fokusavimo atstumas: 28 cm
Stabilizavimas: nėra
Fokusavimo mechanizmas: USM
Suderinamumas: tinka pilno ir nepilno kadro fotoaparatams

Matmenys:
Diametras – 8.9 cm
Ilgis – 12 cm
Svoris – 635 g

Visą nuomojamos įrangos sąrašą rasite ČIA.