Iki naujų metų liko:
20090 20090, 9 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

iMac kompiuterio nuoma. Techninės specifikacijos:

  • iMac 27″ Retina 5K QC i5 3.4GHz/8GB/1TB Fusion/AMD Radeon Pro 570 with 4GB/INT
Apple iMac 5K nuoma

Apple iMac kompiuterio nuoma

Atnaujintas „iMac“ dabar siūlo dar tobulesnį „Retina 5K“ ekraną 27 colių modelyje. Platesnė spalvų gama reiškia iki 25 procentų didesnę spalvų paletę. Todėl nuotraukos ir vaizdo įrašai atrodo tikroviški ir skaidrūs it krištolas, o tekstas ypač ryškus. Galingas „Intel“ procesorius užtikrins super galią Jūsų darbams, o itin sparti grafika susidoros net ir aukščiausios kokybės vaizdu.

Idėja ryški. Kaip niekada anksčiau.

Naudojimosi kompiuteriu patirtis, kuri tave įtraukia ir prikausto. Tokia šiandienos „iMac“ idėja. Ir dabar ši idėja galingesnė nei bet kada anksčiau. Naujajame „iMac“ visiškai atnaujinti procesoriai, naujausios grafikos technologijos, inovatyvi saugykla ir dar didesnis ryšio pralaidumas. Ir visa tai visu gražumu – kaip niekad ryškiame ir spalvotame „Retina“ ekrane. Todėl tavo potyriai bus dar stipresni ir visiškai naujai įtraukiantys.

NašumasMūsų greitaeigis.

Dar daugiau galios. Visame kame.

Spartesnis ir galingesnis nei bet kada anksčiau. Dabar „iMac“ įmontuoti septintosios kartos „Intel Core i5“ ir „Intel Core i7“ procesoriai bei naujausia itin naši grafika. Saugyklos našumas pasiekia naujas aukštumas su sparčiu ir talpiu „Fusion Drive“, kuris dabar yra įprastuose 27 colių ir 21,5 colio „Retina“ modeliuose. Todėl su „iMac“ gali daryti viską, kas tau prie širdies. Maksimaliu greičiu.

Paspartina kiekvieną tavo žingsnį.

Visiškai naujas septintosios kartos „Intel Core“ procesorius kiekviename „iMac“. Didesnis greitis nei „iMac“ pasiekė bet kada anksčiau – 27 colių modelis veikia iki 4,2 GHz, o 21,5 colio modelis – iki 3,6 GHz. „Turbo Boost“ suteikia dar daugiau galios, kai dirbi su daug procesoriaus išteklių naudojančiomis programomis, tokiomis kaip „Logic Pro“ arba „Final Cut Pro“. Viskas vyksta nematomai, tačiau skirtumą pajusi iškart.

„Fusion Drive“ saugykla. Sumani ir žaibiška.

Saugykla tai ne tik vieta. Bet ir greitis. „Fusion Drive“ apima geriausias jų ypatybes. Programos ir failai, kuriuos naudoji dažniausiai, automatiškai laikomi sparčioje „flash“ saugykloje, o visa kita perkeliama į didelės talpos standųjį diską. „Fusion Drive“ sparčiau ir efektyviau paleidžia operacinę sistemą bei programas, importuoja nuotraukas ir atlieka kitas užduotis.

Virtuali realybė atvyko į „iMac“.

Virtuali realybė debiutuoja „iMac“ su galimybe redaguoti 360° vaizdo įrašus programose, tokiose kaip „Final Cut Pro“, ir kurti moderniausią 3D VR turinį.6

„Retina“ ekranasRetina. Visu savo ryškumu.

Kaip niekad daug raiškos. Kaip niekad daug spalvų.

„Retina“ ekranas naujajame „iMac“ šviečia dar ryškiau. Grafika veržiasi iš ekrano visiškai nauja vieno milijardo spalvų ir 500 nitų ryškumo šviesa. Pikselių tankis toks didelis, kad neįžiūrėsi nei vieno. Tekstas toks ryškus ir aiškus, todėl tavo laiškai ir dokumentai atrodys išmaniau nei bet kada. Tai tiesiog geriausias visų laikų „Mac Retina“ ekranas.

Kaip fotografuosi, taip ir atvaizduos.

Pasaulis pilnas įspūdingų spalvų, o „iMac“ sutalpina ekrane jų dar daugiau. „Retina“ ekrane naudojama P3 spalva, kuri pakeičia standartinius baltus LED į pažangius raudonai žalius fosforinius LED. Todėl visos trys spalvos – raudona, žalia ir mėlyna – rodomos tolygiau, labai subalansuotai ir nepaprastai tiksliai perteikia realaus pasaulio spalvas.

Ryšys„Thunderbolt 3“.
Naujos galingos jungtys.

Dvigubai didesnė sparta ir pralaidumas nei ankstesnės kartos „iMac“.

Du „Thunderbolt 3“ (USB‑C) prievadai yra visuose „iMac“ modeliuose, kiekvienas užtikrina iki 40 Gb/s duomenų perdavimą iš išorinių įrenginių ir kamerų bei dvigubą vaizdo įrašo ir rodymo ryšio pralaidumą. Keturi USB 3 prievadai suteikia daugybę galimybių prijungti periferinius įrenginius, įskaitant spausdintuvą, „iPhone“, „flash“ saugyklą ir dar daugiau. Ypač spartus trijų srautų „Wi‑Fi“ ir „Bluetooth 4.0“ belaidė technologija leis nuolatos pasiekti savo mėgstamą turinį.

Ausinės
SDXC kortelių lizdas
USB 3
Thunderbolt 3 (USB‑C)
„Gigabit“ eternetas

Iki 40 Gb/s duomenų perdavimas
(2 kartus spartesnis nei ankstesnės kartos)

Ekranai, į sceną.

„Thunderbolt 3“ leidžia prie nuostabaus „iMac“ ekrano prijungti dar vieną 5K ekraną. Arba, gali prijungti du 4K ekranus ir įdarbinti daugiau nei 32 milijonus pikselių.

DizainasItin erdvūs 5 milimetrai.

Unikalus dizainas ir pažangios technologijos kartu. Tai nuostabus kūrinys.

„iMac“ visuomet buvo išbaigtas savo forma ir funkcijomis: viską galintis kompiuteris, kurio paprastame, stilingame korpuse telpa viskas – ekranas, procesorius, grafika, saugykla, atmintis ir dar daugiau. Naujajame „iMac“ yra pažangiausias ir nuostabiausias stalinio kompiuterio ekranas, kokį mums kada nors pavyko sukurti. „iMac“ idiegtos visiškai naujos technologijos, kurios iškelia jo galią ir našumą į naujas aukštumas. Tačiau jo krašto plotis tėra 5 mm.

„Apple“ priedai. Įkraunami.
Nepakartojami.

Naujoji „Magic Keyboard“ su skaičių klaviatūra įgalina rašyti, redaguoti skaičiuokles ir dirbti profesionaliomis programomis itin patogiai. Suporuota su „Magic Mouse 2“ arba „Magic Trackpad 2“, su „iMac“ ji veikia stebuklingai.

Nesvarbu, ar dirbi, ar žaidi, su naująja „Magic Keyboard“ su skaičių klaviatūra, viskas paprasta kaip viens du trys.

Aptakaus dizaino žemesnis profilis ir padidintas stabilumas leis įvesti tekstą lengvai ir tiksliai.

Ištoblintas dizainas ir tvirta „Multi-Touch“ pelės konstrukcija leis sklandžiau slinkti ir suteiks naujos kokybės pojūtį.

Sukurta su „Force Touch“ technologija, kuri leis spustelėti stipriau ir nuveikti daugiau didesniame paviršiuje.

Štai kodėl nėra nieko panašaus į „Mac“.

„macOS“ – tai operacinė sistema, kuri suteikia galios nuveikti visa tai, ką darai su „Mac“. „macOS Mojave“ funkcijos yra įkvėptos pažangiausių jos naudotojų, tačiau sukurtos kiekvienam. Todėl kiekvienu paspaudimu nuveiksi daugiau.

iMac kompiuterio nuoma.