Iki naujų metų liko:
20090 20090, 23 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:


insta360 x3 nuoma

APRAŠYMAS
Su patobulintu 1/2 colio jutikliu ir didesniu jutikliniu ekranu Insta360 X3 360° kamera gali fiksuoti didelės raiškos 360° ir ne tik, vaizdo įrašus bei nuotraukas. X3 siūlo veiksmui paruoštą dizainą su AI maitinama programine įranga intuityviam turinio kūrimui bet kokioje aplinkoje. Tvirtas IPX8 dizainas yra atsparus vandeniui iki 33 colių ir turi įmontuotą įkraunamą 1800 mAh bateriją, kad pailgėtų fotografavimo laikas.

5,7K 360° VAIZDO ĮRAŠAS, 4K VIENO OBJEKTYVO REŽIMAS
Dvigubi 360° objektyvai gali lengvai užfiksuoti iki 5,7K rezoliucijos vaizdo įrašus ir 72MP nuotraukas. Galite perjungti į fotografavimą vienu objektyvu ir įrašyti 4K vaizdo įrašą iki 30 kadrų per sekundę greičiu. Jei norite fotografuoti itin plataus kampo 170° kadrus, įjunkite MaxView režimą su 2,7K raiška.

GARSO ALGORITMO ATNAUJINIMAI
X3 gali užfiksuoti stereo garsą su sumažintu vėjo triukšmu ir 360° patobulinimu. Naudodamas keturis integruotus mikrofonus ir patobulintą garso algoritmą, X3 įrašo natūralesnį ir subalansuotą garsą nei jo pirmtakas. Taip pat galite naudoti valdymą balsu 2.0, kad perjungtumėte nustatymus, kai fotoaparatas pritvirtintas nepasiekiamoje vietoje ant asmenukės lazdos arba prie galvos.

SKIRTINGI VAIZDO REŽIMAI
Dirbtinio intelekto perrėmimo įrankiai automatiškai perrėmina jūsų kadrą 360° kampu, kol perjungiate skirtingus fotografavimo režimus. „Aš“ režimas sukuria nematomos asmenukės lazdelės efektą ir filmuoja vaizdo įrašą iki 1080p raiška 30 ir 60 kadrų per sekundę greičiu. Šis efektas sukuria 5,7K kadravimo ekvivalentą ir palaiko 16:9 ir 9:16 formato santykius. Ši AI sąsaja pašalina poreikį perkomponuoti filmuotą medžiagą įraše.

ITIN SKLANDI VAIZDO STABILIZACIJA
Dėl 6 ašių stabilizatoriaus ir „FlowState“ stabilizavimo technologijos X3 užtikrina, kad filmuota medžiaga išliktų stabili. 360° aktyvus HDR režimas yra specialiai sukurtas sportui, pvz., užsisegimui užtrauktuku ir važiavimui kalnų dviračiu, nes judant vaizdo įrašas išlieka stabilus, o šviesiausiose dalyse ir šešėliuose išlaikomos detalės, kad filmuota medžiaga būtų ryškesnė. Horizonto užraktas palaiko horizontalią vaizdo įrašo plokštumą ir leidžia kamerai laisvai suktis, išlaikant dangaus liniją.

NAUJI ĮRAŠYMO REŽIMAI

  • Filmuokite iki 8K 360° timelapse ir 4K raiškos sulėtintą kulkos laiką 120 kadrų per sekundę greičiu. Išankstinio įrašymo režimas padeda numatyti veiksmą prieš jam įvykstant, nes įrašymas pradedamas likus 15–30 sekundžių prieš paspaudžiant užraktą. Taip užfiksuosite tikslią akimirką, kai atliekate veiksmą. Kai įjungta, fotoaparatas nepertraukiamai įrašo garsą ir vaizdą jūsų pasirinktu intervalu, tačiau išsaugo SD kortelėje tik tada, kai paspaudžiamas užraktas.
  • Ciklinis įrašymas nuolat įrašo vaizdo įrašą ir tuo pačiu išsaugo kiekvieną įrašymo minutę į atskirus failus. Tai sutaupo vietos atminties kortelėje ir gali paversti X3 į prietaisų skydelį.

ATNAUJINTAS VALDYMAS IR STEBĖJIMAS

  • Didesnis 2,29 colio jutiklinis ekranas, esantis galinėje fotoaparato dalyje, leidžia aiškiai matyti filmuotą medžiagą. Keturi valdymo mygtukai su vibracijos grįžtamuoju ryšiu perjungia fotografavimo režimus, kad būtų galima greitai valdyti.
  • 50 % greitesnis „Wi-Fi“ ryšys ir atnaujinta „Bluetooth 5.0“ technologija užtikrina greitesnį failų perkėlimą, palyginti su ankstesniu modeliu, kad būtų galima greičiau redaguoti naudojant „iOS“ / „Android“ programą.
  • AI redagavimo ir nuotraukų animatorius
  • Naudodami Insta360 programėlę su išmaniuoju telefonu galite lengvai redaguoti klipus socialinei medijai ir naudoti naujus efektus ir režimus. Reguliariai atnaujinamoje kūrybinių efektų duomenų bazėje pateikiami lengvai naudojami šablonai, pvz., Nose Mode, Sky Swap ir Street Lapse. Leiskite programai paversti jūsų 360° nuotraukas į animuotus vaizdo įrašus naudodami nuotraukų animatorių, naudodami AI veido atpažinimą ir iš anksto nustatytus efektus.