Iki naujų metų liko:
20090 20090, 9 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Apple iPad Pro nuoma Vilniuje.

iPad Pro nuoma Vilniuje

iPad Pro nuoma Vilniuje

iPad Pro 11″ Wi-Fi+Cellular 64GB Space Grey su Apple Pencil 2 ir dedikuota klaviatūra. Išbandykite naujausią ir galingiausią Apple iPad Pro (2018).

Trumpas aprašymas

iPad Pro aprašymas(2018)

Kątik pristatytas naujasis iPad Pro su patobulintu Liquid Retina ekranu nuo krašto iki krašto. Naujasis ekranas užtikrins ryškias ir tikslias spalvas dar platesniame ekrane. Dėl patobulinto ekrano standartinio dydžio iPad Pro įstrižainė padidėjo iki 11 colių, tačiau korpuso dydis išliko nepakitęs. Didesnis 12.9 colių iPad Pro išlaikė tą pačią įstrižainę, tačiau šio naujo modelio korpusas sumažėjo net 25%. Be to, naujieji iPad Pro modeliai dabar yra 15% plonesni už ankstesniuosius modelius.Apple iPad Pro 2018

Dar viena naujovė – iPad Pro (2018) turi integruotą pažangiausią saugumo sistemą Face ID. Nuo šiol iPad Pro modeliuose veidas yra slaptažodis, padedantis nustatyti tapatybę, atrakinant planšetę, prisijungiant prie programėlių ar apmokant už paslaugas.

Be abejo naujieji iPad Pro modeliai turi itin galingus ir efektyvius A12X Bionic su Neural Engine procesorius. Iki 90% spartesnis lustas, tačiau naudojantis mažiau energijos, užtikrina žaibišką duomenų apdorojimą ir nenutrūkstamą darbą. Galėsite mėgautis net dvigubai greitesne grafinių vaizdų apdorojimo sparta. Jis toks pažangus, kad laisvai galėsite naudotis tokiomis grafikos redagavimo programomis kaip Photoshop. Galingesni, protingesni, galintys dar daugiau naujieji iPad Pro (2018) su pažangia energijos taupymo sistema išlaikys visą darbo dieną kartu su Jumis.Apple iPad Pro 2018 modeliai

Po truputį visi Apple įrenginiai pereina prie pažangios USB-C jungties, ne išimtis ir naujasis iPad Pro. Taigi nuo šiol iPad Pro adapterių pagalba patogiai galėsite prijungti prie įvairiausių įrenginių.

Kartu su iPad Pro atnaujintas ir Apple Pencil, kuris nuo šiol priglaustas prie iPad Pro galės iš karto krautis per bevielę technologiją.

Išbandykite šį naują įrenginį jau dabar.

Apple iPad Pro Nuoma Vilniuje

El.p.: nuoma@verslauk.lt,

Mob. tel.: +370 60 800 150

Atsiėmimas: Saltoniškių g. 9, Vilnius