Iki naujų metų liko:
19724 19724, 20 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Ar girdėjai apie vieną intelektualiausių žurnalų Lietuvoje IQ ir unikalią technologiją ESET, kuria pasitiki milijonai vartotojų ir verslo organizacijų visame pasaulyje? Ar norėtum gyvai pabendrauti su žmonėmis, kurių dėka gyvuoja šie sėkmingi verslai? Ar norėtum išgirsti jų nuomonę bei įžvalgas, padėsiančias ir tau pasiekti neįtikėtinų rezultatų?


Spalio 15 dieną, 18 valandą turėsi išskirtinę galimybę pasiklausyti vyriausiojo IQ redaktoriaus ir įkūrėjo Ovidijaus Lukošiaus. Žurnalas IQ itin vertinamas dėl kruopščiai parengtų įžvalgų ir komentarų apie svarbiausius ekonomikos, politikos, kultūros, sporto įvykius bei tendencijas. Visa tai pagardinta rinktiniais prestižinio savaitraščio „The Economist“ straipsniais.

Ovidijus papasakos apie Lietuvos žiniasklaidos padėtį po 2008-ųjų metų krizės ir priežastis, kodėl nemokamas turinys atrodo labai patrauklus, bet kartu pavojingas, atskleis, kodėl kritiniu žiniasklaidos laikotarpiu buvo pradėtas leisti IQ. Pranešimo tema: “Žiniasklaida interneto amžiuje. Kodėl žurnalistikai vis dar reikia IQ?”

Kitas seminaro pranešėjas – Tomas Parnarauskas, “NOD Baltic” vadovas. Tomas yra aistringas asmeninio tobulėjimo, mokymosi bei galimybių ribų peržengimo entuziastas, pasirengęs Jums papasakoti apie ESET kelią nuo idėjos iki technologijos, su kuria kasdien dirba šimtai žmonių visame pasaulyje.

“NOD Baltic” vadovas kalbės tema “ESET sėkmės kelias Lietuvoje.” „NOD Baltic“ – pažangius programinės įrangos sprendimus verslui ir žmonėms pristatanti įmonė, reprezentuojanti įvarius pasaulyje pirmaujančius gamintojus: “Google”, “Sony”, “Adobe”, “Corel”, “ESET” ir daugelį kitų. ESET saugumo sprendimus jau naudoja Ignalinos atominė elektrinė, LR kultūros ministerija, televizijos kanalas LNK, Kauno technologijos universitetas ir daugelis kitų kompanijų. Kaip jiems tai pavyko? Būtent tai ir sužinosi atėjęs.

Nepraleisk galimybės pasiklausyti tikrų lyderių istorijų!

DĖMESIO, visų dalyvių laukia dovanos iš ESET!

Laikas: spalio 15 d., 18 val.

Vieta: ISM 213 aud. (III rūmai). Arklių g. 18, Vilnius

Investicija: seminaras nemokamas

 

Registracija baigėsi.