Iki naujų metų liko:
19724 19724, 13 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Norime oficialiai pranešti apie priimtą sprendimą šiemet „Verslauk!” konkurso neorganizuoti. Mūsų organizacija planuoja daugiau dėmesio skirti darbui su jau įkurtais verslais, jų plėtra. Šiemet mūsų įkurtos įmonės jau pradėjo veikti Dubajuje, JAV, Vokietijoje, Estijoje.

Toks sprendimas buvo priimtas dėl drąstiškai mažėjančio valstybės dėmesio bei paramos verslumo skatinimui didmiesčiuose. Taip pat stebime ir mažėjančią paramą startuolių ekosistemai Lietuvoje. Tuo tarpu dėl dešimtis kartų didesnių kaštų panaši verslumo skatinimo programa regionuose mums būtų per brangi ir, remiantis mūsų 11 metų darbo patirtimi, – neefektyvi.  „Verslauk!” konkursas ir darbas su jaunais verslininkais visą laiką buvo iš dalies remiamas valstybės institucijų. Nors mūsų biudžete  valstybės finansavimas sudarė iki 50%, mes negalime nereaguoti į nacionalinius prioritetus, kurie – tiek Vilniaus m. savivaldybės, tiek nacionalinės valdžios yra jau suplanuoti. Artimiausiu metu tarp prioritetų mes nematome efektyvios ir rezultatyvios darbo vietų kūrimo strategijos orientuotos į jaunimą ir jaunimo verslumo skatinimą. Dėl šių priežasčių buvo priimtas sprendimas konkursą laikinai sustabdyti.

Mūsų skaičiavimais per dešimt metų „Verslauk!” įkurtos 71 įmonės sukūrė daugiau nei 180 darbo vietų ir vien praėjusiais metais šios įmonės  sumokėjo daugiau nei 290 tūkst. eurų mokesčių susijusių su darbo užmokesčiu (neskaičiuojant PVM, pelno ir kitų su darbo užmokesčiu nesusijusių mokesčių).