Iki naujų metų liko:
20090 20090, 9 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Visi didžiausi pasaulio verslai prasidėjo nuo idėjos. Galbūt ir tavo idėja verta tapti vienu geriausių verslų Lietuvoje ar net pasaulyje! 

Prasideda jau 10-asis didžiausias Lietuvoje verslo planų konkursas, “Verslauk!”. Per visą savo gyvavimo istoriją “Verslauk!” sulaukė daugiau nei 4 000 verslo planų, padėjo įsteigti daugiau nei 70 verslų, kurie sukūrė daugiau nei 170 darbo vietų.

Jei esi 18 – 29-erių metų amžiaus ir turi verslo idėją registruokis ir dalyvauk konkurse, taip įgydamas galimybę gauti 10 000 litų savo verslo pradžiai. Registruotis gali iki spalio 30 dienos 23.59 val.

Šiemet konkursas vyks trimis etapais:

  1. Registracija. Dalyviai pateikia savo idėjas bei komandos narių CV.  Kompetetinga vertinimo komisija atrenka geriausias idėjas, kurios patenka į antrąjį etapą.
  2. Pusfinalis. Dalyviai vertinimo komisijai pateikia verslo planus (iki 10 psl.). Šiame etape komandos gali dalyvauti verslo planų rengimo mokymuose bei seminaruose. Galiausiai dalyviai pristato savo idėjas kompetetingai vertinimo komisijai, į finalą patenka  12 geriausiai įvertintų verslo idėjų.
  3. Finalas. 12 finalininkų dalyvauja  „Elevator pitch“ mokymuose. Tuomet finalo metu pristato savo idėjas vertinimo komisijai. Laimėtojų komanda apdovanojama pagrindiniu prizu – 10 000 litų už 1% įmonės akcijų.

Visų dalyvių laukia rėmėjų prizai, seminarai ir mokymai, kurie įkvėps bei supažindins su svarbiausiais pirmaisiais žingsniais, taip pat galimybė rasti naujų komandos narių, susitikti su Lietuvos (ir ne tik) verslo asais, užmegzti gausybę naujų pažinčių bei tapti didžiausios verslių žmonių bendruomenės dalimi.

Norint dalyvauti reikia užregistruoti savo verslo idėją.

Jei nepabandysi, niekada nesužinosi, ar tavo idėja verta vadintis geriausia!