Iki naujų metų liko:
20090 20090, 10 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Šis kompaktiškas, perlenkiamas stabilizatorius sisteminiams ir veidrodiniams fotoaparatams bei kameroms padeda išgauti profesionalius rezultatus paprasčiau!

Perlenkiamas dizainas suteikia lengvą transportavimą ir laikymą kartu su padidintomis filmavimo galimybėmis. Būkime kūrybiški su šešiomis DJI RSC 2 padėčių konfigūracijomis, kurias galima pritaikyti net pačiose sudėtingiausiose situacijose. 

Sulankstytas stabilizatorius, transportuojant, užima tik 17,8cm x 19cm plotą! Naujasis dėklas, atsparus sušlapimui, puikiai talpina stabilizatorių. 

Joks kitų gamintojų produktas neprilygsta šiems stabilizatoriams. Naujasis Titaninis stabilizatoriaus algoritmas leidžia filmuoti dar sklandesnius kadrus nei bet kada anksčiau. SuperSmooth režimas kompensuoja net ir pačius mažiausius judėjimus bei padidina stabilizatoriaus galią. Leidžia naudoti net ir 100mm objektyvus.

Naujasis fokusavimo ratukas priekyje leidžia filmuoti ir fokusuoti arba keisti parametrus (ISO išlaikymas, diafragma) viena ranka!

Dviguba kameros tvirtinimo plokštelė leidžia nuimti kamerą neišbalansuojant stabilizatoriaus. Manftrotto + Arca-Swiss.

Vieno mygtuko paspaudimu įjunkite vertikalų filmavimą socialiniams tinklams. 

RavenEye vaizdo perdavimo sistema leidžianti prijungti išmanųjį telefoną ir perduoti 1080p kokybės vaizdą iki 200 metrų atstumu, tik su 60ms uždelsimu ir naudoti objektų sekimo funkciją liečiamame ekrane. Taip pat, judinant telefoną, galima perduoti judesius į stabilizatorių. Ši Force Mobile funkcija yra patobulinta ir veikia dar jautriau nei ankstesniuose Ronin modeliuose.

1 colio OLED ekranas suteikia galimybę puikiai valdyti stabilizatorių.

18W greitas krovimas leidžia naudotis stabilizatoriumi net iki 14 valandų.