Iki naujų metų liko:
20090 20090, 23 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Daugiau apie išmaniuosius laikrodžius „Samsung Galaxy Watch 3 “ sužinokite „BITĖS profo“ parengtoje apžvalgoje.

samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Išmanusis laikrodis – kur kas daugiau nei pažangios technologijos. Kartu tai – stilingas aksesuaras, kurį teks derinti prie kostiumo ar laisvalaikio drabužių. Todėl bendradarbiaujant su laikrodžių dizaineriais sukurto „Galaxy Watch 3“ išvaizda primena klasikinį laikrodį – nežinantys nė neįtars, kad po šia elegantiška išvaizda slepiasi begalė išmanių sprendimų. 1,4 colio įstrižainės ciferblatą galėsite lengvai pritaikyti pagal savo pageidavimus, o gausybė jutiklių atidžiai seks įvairius jūsų kūno parametrus. Jie fiksuos pulsą, širdies darbą, deguonies kiekį kraujyje, o jei pargriūsite, laikrodis apie tai informuos artimiausius jūsų žmones. „Galaxy Watch 3“ galimybes tikrai įvertins praktikuojantys aktyvų gyvenimo būdą, mat išmanusis laikrodis fiksuos jūsų kūno duomenis fizinio krūvio metu, nešykštės patarimų bėgikams, o norintiems sportuoti namuose pasiūlys didžiulę pratimų įvairovę. Galiausiai, sveikai gyvensenai skirtas ir miego kokybės fiksavimas, o moterys galės patogiai sekti savo ciklą. Visi kūno duomenys, fizinės veiklos rezultatai ir kita informacija apie jūsų kūną nuolat sinchronizuojama su išmaniojo telefono programėlėmis, todėl bet kada galėsite matyti pokyčius ir progresą. Elegancija ir aktyvus gyvenimo būdas suderinami, jei ant jūsų riešo puikuojasi „Galaxy Watch 3“.


Išmani elegancija

Klasikinio laikrodžio išvaizda ir šiuolaikiško žmogaus verti išmanieji sprendimai – būtent toks yra „Galaxy Watch 3“. Lyginant su pirmtakais, jis 14 proc. plonesnis ir 15 proc. lengvesnis, tačiau jo ekranas didesnis ir naudotis juo dar paprasčiau. Pamirškite ir nuobodžias medžiagines ar silikonines apyrankes – jūsų riešą apjuos tikros odos dirželis, kurį galėsite rinktis iš skirtingų spalvų. Kiekviena laikrodžio detalė sukurta nepriekaištingam jūsų įvaizdžiui, kurį išsaugosite ir nepalankiomis aplinkos sąlygomis – jis atitinka IP68 atsparumo standartą.

Jūsų poreikiams

Išmanaus laikrodžio ekranas atstoja jo ciferblatą ir jame galima pasiekti visas išmanaus įrenginio funkcijas. „Galaxy Watch 3“ jūsų laukia 1,4 colio įstrižainės ekranėlis ir daugybė jo suasmeninimo galimybių. Jo ciferblatas nesiskirs nuo įprasto laikrodžio, o fono spalvą galėsite nesunkiai pakeisti „Watch Faces“ programėlėje. Kurkite ir atraskite savo stilių, kuris užtikrintai lydės jus kiekvieną dieną.

samsung galaxy watch 3 | BITĖ
samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Seka kiekvieną virpesį

„Galaxy Watch 3“ atrodo kaip prabangus laikrodis, tačiau jo vertę sustiprina ir daugybė išmaniems laikrodžiams būdingų funkcijų. Šis aksesuaras apsiginklavęs plačiu jutiklių arsenalu, o jiems talkina įvairūs dirbtinio intelekto algoritmai. Todėl visada galėsite sekti savo pulsą, širdies darbą, o atskiras matuoklis stebės ir deguonies prisotinimą kraujyje. Laikrodžio akselerometras pajus, jei nuvirsite, ir iškart išsiųs pagalbos žinutę nurodytiems kontaktams. Visi jūsų sveikatos duomenys bus fiksuojami „Samsung Health Monitor“ programėlėje, todėl stebėti savo būklę bus dar paprasčiau.

Jūsų sporto gidas

Ant jūsų riešo – ne tik tiksliausi jutikliai, bet ir asmeninis treneris. Bėgikams „Galaxy Watch 3“ negailės traumų išvengti padedančių patarimų ir stebės kiekvieną nubėgtą žingsnį. Laikrodis fiksuos jūsų širdies darbą, seks laiką ir matuos greitį, o sujungę jį su mobiliuoju telefonu ar išmaniuoju televizoriumi, galėsite rinktis iš daugiau kaip 120 pratimų bibliotekos. Laikrodis duomenis sinchronizuoja su kitais įrenginiais, todėl bus užfiksuotas kiekvienas prakaito lašas.

samsung galaxy watch 3 | BITĖ
samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Rūpinkitės savimi

Nors fizinis aktyvumas sudaro svarbią sveikos gyvensenos dalį, to neužtenka, kad jaustumėtės puikiai. Ne mažiau svarbus ir kokybiškas miegas, todėl „Galaxy Watch 3“ atidžiai seks jo kokybę. Programėlėje galėsite matyti išsamią informaciją apie nakties poilsį ir palyginti, kaip miegojote skirtingomis naktimis. „Samsung“ skiria dėmesio ir moterų sveikatai, todėl laikrodis padės sekti savo ciklą ir fiksuoti simptomus, o visa informacija bus sinchronizuojama su išmanaus telefono programėle.

Telefono palydovas

Išmanusis laikrodis ne tik lydi jūsų telefoną, bet ir papildo jo galimybes. Fotografuodami „Samsung“ telefonu, laikrodžio ekrane matysite kameros fiksuojamą vaizdą, o sukdami jo ratuką galėsite keisti priartinimą – tai ypač pravartu, jei norite įamžinti save su draugų kompanija. Laikrodžio ekrane taip pat galėsite valdyti atkuriamą muziką, o susieję jį su kompiuteriu, patogiai valdysite ir prezentacijos skaidres. O jei laikrodis prapuls, „Samsung Galaxy“ telefone galėsite matyti jo esamą ar paskutinę fiksuotą buvimo vietą.

samsung galaxy watch 3 | BITĖ