Iki naujų metų liko:
20090 20090, 9 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Verslauk 2014 savo pasirodymą pradeda seminarų ciklu! Rezervuok spalio mėnesio trečiadienio vakarus – jų metu Tavęs laukia susitikimai su įvairių sričių specialistais, kurie papasakos ne tik, kas tas verslas, bet ir kaip jiems sekėsi žengti pirmuosius žingsius ir augti. Nepamiršk – į seminarus reikia registruotis, todėl kiekvieno aprašymo apačioje ieškok registracijos formos. O dabar šiek tiek informacijos apie seminarą, kuris vyks jau spalio 8d.

Žilvinas ŠilėnasŽilvinas Šilėnas – politinis bei visuomenės veikėjas, lektorius, straipsnių, analizių ekonomine tema autorius, Laisvosios rinkos instituto (LLRI) prezidentas ir žmogus, manantis, kad „nesėkmės receptas yra nieko nedaryti“. Tai asmenybė, generuojanti novatoriškas idėjas bei efektyviai jas skleidžianti visuomenėje, todėl nenuostabu, kad Ž. Šilėno interviu, analizės bei straipsniai susilaukia itin daug dėmesio ir yra publikuojami didžiausiuose Lietuvos portaluose bei laikraščiuose.

Ž. Šilėnas pradės Verslauk! seminarų ciklą, bandydamas atskleisti, “Ką veikia verslininkai?”. Smalsus, įkvepiantis ir provokuojantis pranešėjas, griaus apie verslą bei verslininkus vyraujančius stereotipus.

“Kai vaikas sako „užaugęs būsiu gaisrininku“, viskas lyg ir aišku, gaisrininkas gesina gaisrus. Tačiau, pasišnekėję su tikru gaisrininku, sužinotume, kad jis daro daug daugiau ir įvairesnių darbų, nei tik puola į ugnį. Verslininko veiklą apibrėžti nepalyginamai sunkiau nei gaisrininko”, – mano pranešėjas, seminare atsakysiantis į tokius klausimus: kokia yra verslininko funkcija? Ar verslininko darbas yra kurti darbo vietas? Ar iš tikrųjų verslininkai siekia tik pelno? Kas skatina neigiamą visuomenės požiūrį į verslininkus? bei daugelį kitų.

“Stebuklingo recepto nėra, bet yra nesėkmės receptas: sėdėti prie televizoriaus ir keikti visą pasaulį”, – tiesiai šviesiai rėžia Ž. Šilėnas, seminare skatinsiąs nebijoti imtis aktyvios atsakomybės už savo gyvenimą. Pranešėjo kalba vargu ar paliks abejingų: ji intelektuali, juokinga, ironiška, perkratanti įprastinį mąstymą ir padedanti kitu žvilgsniu pažvelgti ne tik į verslą bei verslininkus, bet ir į save.

Ž. Šilėno siūlomos įžvalgos padės peržengti visuomenės nustatytas ribas ir sėkmingai augti, nes šio žmogaus pokyčių receptas paprastas ir kartu intriguojantis: mąstykite kitaip nei dauguma ir veikite kitaip.

Laikas: spalio 8 d., 18 val.

Vieta: ISM 114A aud. (III rūmai). Arklių g. 18, Vilnius

Investicija: seminaras nemokamas

 

Registracija baigėsi.