Iki naujų metų liko:
20090 20090, 19 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Sony A7R III nuoma Vilniuje.

Sony A7R III nuoma

Sony A7R III nuoma

Sony A7R III – Įkvėpimas kurti

Pristatome Jums –  fotoaparato Sony nuoma. Sveiki atvykę į naują vaizdų pasaulį, su patobulinta raiška, jautrumu, dinaminiu diapazonu ir apdorojimo greičiu. Naujasis Sony α7R III – tvirtas ir kompaktiškas, savo galia ir tikslumu suteiks galimybę užfiksuoti svajonių kadrą.

Sony a7R Mark III – pilno kadro neveidrodinis fotoaparatas su stabilizuotu 42.4 megapikselių BSI CMOS sensoriumi. Trečios kartos a7R daugybę privalumų pasiskolino iš pavyzdinio a9. Greitesnis duomenų apdorojimas ir perdarytas užraktas leis fotografuoti net 10 kadru per sekundę greičiu, o patobulinta auto fokusavimo sistema dar geriau sekti objektą. Mažai pakitusiame korpuse namus rado aukštesnės rezoliucijos EVF, fokuso taško reguliavimo svirtelė, dvi SD atminties kortelės, didesnės talpos baterija. Vaizdas fiksuojamas UHD 4K (30p) kokybe pilnai išnaudojant sensoriaus plotą, 1080/120p raiška taip pat galima. Be kitų, Sony a7R III  palaiko ir S-Log3 bei Hybrid Log Gamma.

42.4 MEGAPIKSELIŲ PILNO KADRO JUTIKLIS 

35 mm pilno kadro Exmor R CMOS galinio apšvietimo vaizdo jutiklis palaiko 42.4 megapikselių rezoliuciją, įmontuotas tiesiai ant lusto be jokių tarpų, nepaprastai jautrus su puikiu dinaminiu diapazonu, padengtas nuo atspinžių apsaugančiu sluoksniu ir kitomis naujovėmis leis pajusti tikrąją jutiklio galią dar tikroviškesnėms nuotraukoms.

Sony Alpha 7R III nuoma

Sony nuoma

PATOBULINTAS VAIZDO APDOROJIMO PROCESORIUS

Naujausias LSI beveik dvigubai greitesnis, o BIONZ X vaizdo procesorius beveik 1.8 karto. Pagerintas vaizdo apdorojimas, mažesnis triukšmas ir dar labiau padidintas dinaminis diapazonas, jautrumas pasiekė net ISO 50-102400. Patobulintas mažų detalių ir odos spalvos atkūrimas didelis privalumas portrenei fotografijai. Sony α7R III  palaiko 14-bit RAW formatą net tylaus ar nepertraukiamo fotografavimo metu.

Sony nuoma

ASTRONOMINIS ŠUOLIS AUTO FOKUSAVIME

Optimizuoti auto fokusavimo algoritmai, pagerino greitį ir tikslumą, 399 etapų ir 425 kontrasto aptikimo taškai padengia visą fotografuojamą plotą, o beveik dvigubai greitesnis auto fokusavimo greitis ir objekto sekimas, leis fiksuoti nenuspėjamus laukinės gamtos objektų judesius.

Sony nuoma

10 KADRŲ PER SEKUNDĘ SU AF/AE SEKIMU

Su užrakto ir vaizdo apdorojimo patobulinimais naujasis α7R III, gali nuolat fotografuoti net 10 kadrų per sekundę greičiu. Tylus elektroninis užraktas leis fotografuoti be mažiausio judesio, kur net mažiausias virpesys gali sugadinti kadrą.

Sony Alpha 7R 3

76 KADRAI NUOLATINIO FOTOGRAFIMO METU

Didesnė laikinoji atmintis, sistemos greitis ir UHS-II palaikymas nuolatinio fotografavimo režime leidžia α7R III fiksuoti apie 28 nesuspaustų RAW, arba 76 suspaustų RAW ar JPEG nuotraukų 10 kadrų per sekundę greičiu.

APSAUGA NUO MIRGĖJIMO

Dirbtinės šviesos mirgėjimas automatiškai aptinkamas, tad užrakto darbas priderinamas prie mirgėjimo, kad jo nesimatytu. Tai žyiai sumažina spalvų bei šviesos iškraipymą atsirandantį kadro kraštuose kai fotografuojama dideliu greičiu.

Sony Alpha 7R 3

AF-ON MYGTUKAS

AF-ON mygtukas aktyvuos auto fokusavimą, tad norint sufokusuoti nebereikės laikyti pusia nuspasto užrakto mygtuko. Tai leis susikoncentruoti ties momentu, kada būtent norite užfiksuoti kadrą ir padaryti tai akimirksniu.

ĮMONTUOTAS 5 AŠIŲ VAIZDO STABILIZATORIUS

Dar efektyvesnis α serijos stabilizatorius kompensuoja net penkių tipų judesius, užtikrins ryškų fotografuojant vaizdą labai priartinus, makro, naktinėje fotografijoje bei filmuojant.

Pixel Shift Multi Shooting sistema sujungia keturis kadrus į vieną, taip sukurdamas tikslų, subalansuotą kadrą. 3.0′ liečiamas, ryškus LCD ekranas, labai patogus fokuso taško nustatymui. Du SD kortelių lizdai palaiko UHS-II technologiją, sklandžiam ir greitam duomenų įrašymui, o USB 3.1 jungtis užtikrins spartų duomenų perkelimą į asmeninį kompiuterį ar išorinę laikmeną. Naujoji NP-FZ100 baterija dirbs net 2.2 karto ilgiau nei NP-FW50, o USB Type-C jungtis suteikia galimybę pajungti ir išorinį maitinimo šaltinį.

Nepaprastai tvirtas α7R III korpusas, patikimai veikia net atšiauriausiomis oro sąlygomis. Lengvas korpusas padengtas magnio sluoksniu, o jungties taškai ir mygtukai užsandarinti, apsaugos nuo drėgmės ir dulkių. Fotoaparatas surenka beveik 1.8 karto daugiau duomenų nei reikalinga 4K video filmavimui, tai užtikrina itin aukštą vaizdo kokybę.

Sony Alpha 7R 3 Sony Alpha 7R 3
Sony Alpha 7R 3 Sony nuoma

Dalinkitės vienu prisilietimu

Vieno prisilietimo funkcija leis valdyti fotoaparatą ir dalintis nuotraukomis išmaniojo telefono pagalba. Instaliavus PlayMemories mobiliąją programėlę galėsite prisijungti prie fotoaparato per Wi-Fi ar NFC. Sony nuoma – paslauga čia ir dabar. Susisiekite!

Sony nuoma

REZERVUOKITE:

Telefonas     +370 60 800 150

El. paštas:    nuoma@verslauk.lt

Sony nuoma. Greita. Paprasta. Patogu.