Iki naujų metų liko:
20090 20090, 20 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:
Sony a7s III  nuoma
Sony A7S III nuoma

Išnuomojama naujausia Sony A7S III kamera.

Kaina 65 Eur/parai.

————————————————-
NUOLAIDOS:
3-4 dienų nuomai – 20% nuolaida.
4-5 dienų nuomai – 30% nuolaida.
7 ir daugiau – 50% nuolaida.

————————————————-

Dideli pikseliai – didelės jautrumo glaimybės.

Naujasis 12.1 megapikselių galinio apšvietimo Exmor RTM CMOS vaizdo jutiklis kupinas pažangių šviesos surinkimo, perdavimo ir išvesties optimizavimo sprendimų. Jie suteikia žaibišką, dvigubą nuskaitymo spartą, nepriekaištingą vaizdo kokybę visame jautrumo diapazone. Sukurtas naujas BIONZ XR vaizdo apdorojimo modulis, pasižymintis iki 8 kartų didesne galia. Gerokai patobulinta fotoaparato sąsajos sparta. 

Su plačiu standartiniu ISO diapazonu 80 – 102400 (išplečiamu iki 40 – 409600 nuotraukoms), A7S III suteikia stulbinančių kūrybos galimybių. Dėl naujos konstrukcijos vaizdo jutiklio ir vaizdo apdorojimo algoritmų gaunamos dar aiškesnės nuotraukos ir natūralesnės tekstūros nei ankstesniu modeliu, net fotografuojant tamsoje. 

Stulbinantis AF našumas filmuojant 4K, 120k/s.

Naujasis Exmor R viso kadro vaizdo jutiklis ir novatoriškas BIONZ XR vaizdo apdorojimo modulis suteikia nuolatinė AF pribloškiančiam erdvės, laiko detalumui ir stulbinantiems 4K filmams net 120 kadrų per sekundę sparta. Tik viso kadro jutiklio užtikrinama raiška ir lauko gelme rezultatai yra neįtikėtini.

Įrašykite tiesiai į fotoaparatą nepaprastu 10 bitų ir 4:2:2 spalvų imties sodrumu, užtikrinančiu žymiai didesnį vaizdo gradacijos, apdorojimo ir komponavimo lankstumą. Naujasis XAVC HS įrašymo formatas naudoja HEVC/H.265 kodavimą, kad glaudintų dukart našiau nei AVC/H.264 kodavimas, išskirtinei vaizdo kokybei ir mažesniems failams gauti.

S-Log3 gamos kreivė ir S-Gamut3.Cine spalvų diapazonas, prilygstantis profesionalioms vaizdo kameroms, suteikia platesnį dinaminį diapazoną ir paprastesnį spalvų derinimą sklandesniam medžiagos apdorojimui.  

Išplėstinės funkcijos ir našumas.

Atlenkiamas, vartomas 144 milijono taškų turintis, 3.0 colių įstrižainės jutiklinis ekranas leis nevaržomai keisti padėtį ir geriau įžiūrėti vaizdą. Meniu struktūra perkomponuota, atsižvelgiant į profesionalių fotografų ir operatorių atsiliepimus. Fotoaparato nuostatos nuo šiol aiškesnės, o pats fotoaparatas greičiau reaguoja į nuostatų pakeitimus. Meniu ekraną galima valdyti lietimu, atkūrimo ekrano funkcijas – braukimu, o mastelį galima keisti dviem pirštais. Taip pat patobulintas jutiklinių funkcijų veikimas filmuojant.