Iki naujų metų liko:
20090 20090, 8 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Spalio 22d. 18val. “Verslauk” seminaro pranešėjas – Paulius Ambrazevičius. Keliasdešimčiai tūkstančių Facebook’o fanų labiausiai jis žinomas kaip „stand-up” komikas bei vienas iš „Humoro klubo” įkūrėjų. Bet kartais nutinka taip, kad vienas žmogus turi milijoną talentų. Paulius – vienas iš tokių. Jis – diplomuotas politikos mokslų specialistas, humoristas, žurnalistas, vertėjas, rašytojas, televizijos scenaristas, viktorinų rengėjas ir vedėjas, futbolo fanas, krepšininkas…

Paulius yra dalyvavęs keliose televizijos laidose, parašęs dvi, o išvertęs keturias knygas; kartais žaidžia krepšinio komandoje „Kažkur Matyti“, 2011 metais tapo Pasaulio viktorinos čempionato Lietuvos etapo vicečempionu, o 2013 metais laimėjo trečiąją vietą. Šis žmogus dažnai veda viktorinas baruose Vilniuje, ir, žinoma, yra vienas iš garsiojo “Humoro klubo” įkūrėjų.

Ko gero, didžiausias Pauliaus pasiekimas tas, kad būdamas labai populiariu ir talentingu, jis sugeba išlikti šiltu ir žmogišku.  Po nerūpestingo linksmuolio kauke slypi itin protinga, bet kartu ir paprasta asmenybė, pasiruošusi pasidalinti su tavimi savo istorija.

Spalio 22 d. 18 val. Paulius papasakos “Humoro klubo” (arba savo kelio į sėkmę) istoriją. Nepraleisk progos išgirsti įkvepiantį pasakojimą su daug mirtinai juokingų bajerių!

Praleisk vėsų ir liūdną rudens vakarą linksmai ir naudingai!

Laikas: spalio 22 d., 18 val.

Vieta: ISM 114A aud. (III rūmai). Arklių g. 18, Vilnius

Investicija: nemokamas

Registracija baigėsi.