Iki naujų metų liko:
20090 20090, 7 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Galingas Lenovo Legion Y520 kompiuteris

Galingas Lenovo Legion Y520 kompiuteris

Neįtikėtinas žaidimų našumas
Žaidimų arenoje nepatirsite jokių pralaimėjimų su Y720 kompiuteriu, kuris aprūpintas galingu 7th Gen Intel® Core™ procesoriumi. Šis nešiojamas kompiuteris yra idealus įrenginys, kuris pajėgus susitvarkyti su įvairiais uždaviniais: nuo sudėtingų žaidimų iki vaizdo įrašų ir 3D grafikos apdorojimo.
Naujos kartos vaizdo plokštė
GeForce GTX 10 serijos vaizdo plokštė veikia NVIDIA Pascal™ technologijos pagrindu ir lyginant su ankstesnėmis kartomis aprūpina iki 3 kartų didesniu našumu. Pasiruošk intensyviems žaidimams, nes Y720 pasižymi NVIDIA GTX1060 vaizdo plokšte, todėl galėsi mėgautis iki 60 kadrų per sekundę sparta.

Žaibiškas greitis ir saugykla
Trumpesni kompiuterio įsijungimai ir paleidimai. Greitesnis žaidimų paledimas. PCI-Express SSD saugykla leidžia saugoti visus žaidimus ir paleisti juos kai reikia žaibišku greičiu. *Nešiojamų kompiuterių saugyklos konfigūracijos gali skirtis, ar yra SSD – žiūrėti specifikacijas.
Pirmasis pasaulyje nešiojamas kompiuteris su Dolby Atmos®
Įženk į naują garso pasaulį su pirmuoju pasaulyje Dolby Atmos nešiojamu kompiuteriu. Dolby Atmos aprūpina kvapą gniaužiančiu garsu, kuris padeda sukurti įspūdį, tarsi būtum veiksmo sukūryje.

Įženk į virtualios realybės pasaulį VR palaikymo dėka
Lenovo Y720 yra aprūpintas įrankiais, kurių reikia norint mėgautis žaidimais virtualioje realybėje. NVIDIA’s GTX-1060 vaizdo plokštės galingumas, VR palaikymas, HDMI/USB 3.0 jungtys – įžengti į tikrai svaiginančią žaidimų aplinką su šiuo kompiuteriu labai paprasta.
Pritaikymo galimybės su „Lenovo Nerve Sense“
„Lenovo Nerve Sense“ leidžia pritaikyti nustatymus savo poreikiams. Nustatyk ir sureguliuok klaviatūros apšvietimą naktinei žaidimų sesijai, pritaikyk savo poreikiams klavišus ir t.t.

Žaisk su integruotu Xbox One bevieliu valdiklio palaikymu
Vieni žmonės pirmenybę teikia klaviatūrai ir pelei. Kiti – bevieliam žaidimų valdikliui. Nesvarbu, kokiai grupei priklausai tu, nes Lenovo Y720 pasižymi integruou Xbox One bevieliu valdiklio palaikymu.

Išlieka vėsus
Šiluma ir įkaitimas yra ko gero pagrindinis žaidimams skirtų nešiojamų kompiuterių našumo priešas. Lenovo Y720 sukurtas taip, kad efektyviai kovotų su šiuo priešu, todėl turi naują, termiškai patobulintą dizainą, kuris efektyviai sugeria šilumą per dvigubus metalinius ventiliatorius ir galines orlaides.
Atsparus ir puikiai atrodantis
Lenovo 720 pilnai metalinis dangtelis yra atsparus kasdieniams iššūkiams. Apšviečiamas Y logotipas suteikia žaidimų kompiuteriui ryškų dizainą, kuris tinka žaidėjų stiliui.

Thunderbolt™ palaikymas
Thunderbolt™ persiųsti failus leidžia greičiau ir be to, sumažina reikalingų jungčių skaičių.