Iki naujų metų liko:
20090 20090, 9 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Privalumai:

  • Solidus ir plonas aliumininis korpusas
  • Sodriai perteikiantis spalvas 10,2″ įstrižainės „Retina“ ekranas
  • Greitas ir sklandžiai veikiantis
  • Gerai laikanti baterija

NUOMA PARAI TIK 20 € (gali būti su 4G internetu):

  • iPad Air    9,7″      Wi-Fi + Cellular 16GB Silver/Space Grey
  • iPad Air 2 9,7″      Wi-Fi + Cellular 16GB Silver/Space Grey/Gold
  • iPad Pro 9,7″  Wi-Fi + Cellular 32GB Silver/Space Grey (2017 m.)
  • iPad 10,2″ (2019 m. modelis)   Wi-Fi + Cellular 32 GB Silver/Space Grey 
  • NAUJIENA! iPad Pro 11″, Wi-Fi+Cellular 64 GB Space grey, su klaviatūra ir pieštuku 25 Eur/parai
  • NAUJIENA! iPad Pro 12,9″ Wifi+ Cellular 64GB Space Grey su klaviatūra ir pieštuku (2018 m.) 35 Eur/parai

APRAŠYMAS

Kompiuterio galimybės, telefono mobilumas: taip trumpai galima apibūdinti naujosios kartos „Apple iPad 10.2 (2019)“ planšetinį kompiuterį. Tai patys pirmieji ir iki šiol populiariausi planšetiniai kompiuteriai pasaulyje, o platus jų modelių pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas ras savo poreikius atitinkantį įrenginį. Svarbiausia „Apple iPad 10.2 (2019)“ savybė – galimybė jį visad turėti su savimi: lengvas, iš perdirbto aliuminio pagamintas korpusas nebus našta jūsų pečiams, o įkrautos baterijos užteks visai darbo dienai. Erdvaus įrenginio ekrano užteks ir pramogoms, ir atsakingai veiklai, o palaikomi priedai atvers dar neregėtą planšetinio kompiuterio galimybių perspektyvą. Jame veikia naujoji „iPad OS“ operacinė sistema – hibridinė programinė įranga siūlo balansą tarp mobiliojo telefono ir kompiuterio aplinkos, tad galėsite dirbdami patogiai naudotis keliomis programomis iškart, tačiau išsaugosite ir visas „iOS“ mobilumo galimybes.

Apple iPad 10.2 32 GB (2019) | BITĖ

Aplinkai draugiškas ir patogus dizainas

Naujausios kartos „Apple iPad 10.2 (2019)“ dizainas sukurtas kiekvienam, vertinančiam mobilumą. Tai lengvas įrenginys, išsaugojęs geriausias „Apple“ dizaino savybes, tarp kurių – tvirtumas ir šiuolaikiška išvaizda. Visas įrenginio korpusas pagamintas iš perdirbto aliuminio, todėl įrenginys draugiškas aplinkai – galėsite rinktis iš auksinės, sidabrinės ir pilkos jo spalvų.

„iPadOS“ – žingsnis kompiuterio galimybių link

Dėl naujosios, specialiai planšetiniams kompiuteriams sukurtos „iPadOS“ operacinės sistemos, „Apple iPad 10.2 (2019)“ savo funkcionalumu atstos – o kartais ir pranoks – kompiuterį. Ji leis suderinti geriausias mobilios ir stacionarios operacinės sistemos galimybes ir vienu metu atidaryti kelis programų langus – rašydami tekstą galėsite bendrauti su kolega vaizdo konferencijoje, o ant darbalaukio atidaryti programų valdiklius.

Apple iPad 10.2 32 GB (2019) | BITĖ
Apple iPad 10.2 32 GB (2019) | BITĖ

Ryškų vaizdą papildantis garsas

Erdvus ir ryškus 10,2 colio įstrižainės „Apple iPad 10.2 (2019)“ ekranas tinka ir pramogoms, ir atsakingam darbui. Bendrovės vizitine kortele tapusi „Retina“ technologija sutinkama ir šiame septintosios kartos „iPad“ – vadinasi, mėgausitės kontrastingu vaizdu ir žėrinčiomis spalvomis. Be to, jo apačioje rasite du stereo garsiakalbius – jei nuspręsite pasimėgauti filmu, serialu ar muzika, ieškoti ausinių tikrai neprireiks.

Spartos užteks ir darbui, ir žaidimams

Galite būti tikri – „Apple iPad 10.2 (2019)“ niekuo nenusileidžia kompiuteriui. Jo „A10 Fusion“ lustų rinkinys sklandžiai atlieka kasdienes funkcijas, leidžia efektyviai užbaigti svarbiausius dienos darbus, redaguoti 4K kokybės vaizdo įrašus, o vakare pasimėgauti mėgstamiausiu kompiuteriniu žaidimu. Beje, naujasis planšetinis kompiuteris garantuoja visiškai kitokią žaidimų patirtį – prie jo galėsite nesunkiai prijungti bevielius „Playstation“ ar „Xbox“ pultelius ir pasinerti į pramogas.

Apple iPad 10.2 32 GB (2019) | BITĖ
Apple iPad 10.2 32 GB (2019) | BITĖ

Mobilumą užtikrinanti baterija

Be abejo, nedidelis įrenginio svoris yra vienas iš mobilumo garantų – tačiau ne vienintelis. Ne mažiau nei nepavargę jūsų pečiai svarbi ir galimybė dirbti ar pramogauti čia ir dabar. Nieko baisaus, jei namuose pamiršite „Apple iPad 10.2 (2019)“ įkroviklį – pilno baterijos įkrovimo užteks net dešimčiai valandų, o „A10 Fusion“ procesorius efektyviai paskirstys jos resursus jums reikalingoms funkcijoms atlikti.

Galimybes atveriantys priedai

Nuo trumpo komentaro ant ekrano nuotraukos kolegai iki baigiamojo universiteto darbo. Su „Apple iPad 10.2 (2019)“ patogiai atliksite visas jam patikėtas užduotis, nes septintosios kartos įrenginys palaiko jo galimybes išplečiančius išmaniuosius priedus. Su pažangia ir patogia „Smart Keyboard“ klaviatūra ne tik sklandžiai rašysite tekstą, bet ji tarnaus ir kaip elegantiška planšetinio kompiuterio ekrano apsauga. O „Smart Pencil“ rašiklis leis vienu paspaudimu fotografuoti ekrano vaizdą ir pasižymėti svarbiausią informaciją ekrane pikselio tikslumu.

Apple iPad 10.2 32 GB (2019) | BITĖ

Apple iPad Pro Nuoma Vilniuje

El.p.: nuoma@verslauk.lt,

Mob. tel.: +370 60 800 150

Atsiėmimas: Saltoniškių g. 9, Vilnius