Iki naujų metų liko:
20090 20090, 19 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

GoPro nuoma Vilniuje

GoPro Hero 10 black nuoma

GoPro kameros nuoma Vilniuje:
Kaina parai – 7 Eur;
Kaina savaitei – 45 Eur; 


Revoliucinis procesorius –  Greičiau. Sklandžiau. Geriau. 
Galingas naujasis GP2 lustas keičia žaidimą – greitas našumas, paprastesnis valdymas su jautresniu lietimui ekranu ir 60 kadrų per sekundę filmavimas 5,3K raiška, kad vaizdas būtų nuostabiai sklandus. Specialiai GoPro filmavimo pobūdžiui sukurta GP2 lusto sistema yra greičiausia kadanors sukurta GoPro sistema.


Didelės raiškos nuotraukos ir vaizdo įrašai
Ryškiausias visų laikų fotografuojantis GoPro. Atnaujintas iki neįtikėtinų 23 megapikselių nuotraukų ir 5,3 K vaizdo įrašų raiškos, esant 60 kadrų per sekundę.
Sustabdžius 5,3 K raiškos vaizdo įrašą, galėsite išsitraukti kokybiškas 15,8 megapikselių nuotraukas.


GoPro nuoma Vilniuje

Neįtikėtina vaizdo kokybė
Fotografuokite su neįtikėtinu detalumu, tikroviškomis tekstūromis ir stulbinančiu kontrastu net ir esant silpnam apšvietimui. Vaizdo medžiaga atrodo puikiai dėl naujo vandens išliejančio hidrofobinio objektyvo dangtelio, kuris atstumia vandenį ir padeda pašalinti objektyvo blyksnius.
HyperSmooth 4.0 
Patobulinta „HyperSmooth“ funkcija leis dar geriau stabilizuoti Jūsų filmuojamą vaizdą. Pasiekite dar geresnį našumą esant silpnam apšvietimui ir išlyginkite horizontą naudodami didesnę pakreipimo ribą.

Naujas priekinis ekranas + našumo patobulinimai
Aukštos kokybės priekinis skystųjų kristalų ekranas padės nusifilmuoti save ar pasidaryti asmenukę. Tiesioginė transliacija naudojant HERO10 Black atrodo geriau nei bet kada, o internetinės kameros funkcijos yra paprastos ir sklandžios.
Tvirtas ir atsparus vandeniui iki 10 metrų
Visiškai atsparus vandeniui ir tvirtesnis nei bet kada, HERO10 yra pakankamai universali kamera bet kokiems nuotykiams. Jos tvirta konstrukcija gali atremti lengvus sumušimus ir tęsti darbą, nesvarbu, ar brendate per purvą, sniegą ar vandenį (iki 10 metrų gylio). Patvarus ir įbrėžimams atsparus objektyvo dangtelis suteikia dar daugiau apsaugos ir prireikus gali būti lengvai pakeistas.
Baterija
Didelės talpos, 1720 mAh talpos ličio jonų įkraunama baterija suteikia daug energijos, todėl galite daugiau laiko praleisti fotografuodami ir mažiau keisdami baterijas.
„Power” funkcijos
Lengviausias būdas įamžinti kadrą – naudodami tokias funkcijas kaip „LiveBurst“, kurios užfiksuoja 1,5 sekundės prieš ir po fotografavimo. Jei paspausite filmavimo mygtuką per vėlai, „HindSight“ užfiksuoja iki 30 sekundžių filmuotą medžiagą prieš pradėdami įrašinėti – kad nepraleistumėte nė akimirkos. Taip pat yra planuojamų ir trukmės fiksavimo režimų, kuriais galite nustatyti kada kamerai pradėti filmuoti ir kiek.
Įmontuotos montavimo kojelės
Dėl įmontuotų sulankstomų tvirtinimo elementų keitimas užtrunka vos kelias sekundes. Rėmelio nereikia – tiesiog atidarykite, prijunkite ir eikite. Kiekvienas HERO9 kameros priedas yra suderinamas su HERO10 kamera.

GoPro nuoma Vilniuje.