Iki naujų metų liko:
213 213, 14 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

„Verslauk!“ 2014 konkurso taisyklės 

 1. Konkurse gali dalyvauti 18 – 29 m. amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.
 2. „Verslauk!“ yra suskirstytas į 4 kategorijas (konkursus): 
  • Informacinės technologijos ir mobiliosios aplikacijos – verslo idėjos, susijusios su mobiliosiomis aplikacijomis, internetinėmis paslaugomis (tinklalapių kūrimas, dizainas ir kt.), papildytos realybės (augmented reality) technologijomis, mobiliaisiais mokėjimais ir kt.
  • E-komercija – verslo idėjos, susijusios su el. parduotuvėmis, el. prekyba.
  • Socialinis verslas – verslo idėjos, kurių pagrindinis tikslas – visuomeninė nauda, susijusios su švietimu, kultūra, sportu, ekologija ir kt.
  • Paslaugos – verslo idėjos, susijusios su paslaugų teikimu fiziniams ir/ar juridiniams asmenims (turizmas, maitinimas, konsultacinės paslaugos  ir kt.).
 3. „Verslauk!“ 2014 konkurso registracija susideda iš 2 etapų: 1) Pirmiausia komandos nariai gali susikurti savo profilius westartup.lt sistemoje. Čia komandos šlifuoja savo verslo idėjas, susiranda trūkstamus komandos narius ar gauna patarimųekspertų. 2) Nušlifuotą ir išgrynintą savo verslo idėją komanda iki spalio 27 d. (imtinai) registruoja čia, užpildydama registracinę formą ir pateiktą pavyzdinę verslo santraukos formą (executive summary).
 4. Įmonės turės būti steigiamos Vilniuje.
 5. Viena komanda gali pateikti tik vieną verslo idėją. Kilus abejonių dėl verslo idėjos autorystės, komanda gali būti paprašyta pateikti daugiau informacijos apie ją. Esant objektyviems ir neginčijamiems įrodymams, kad komanda pasisavino ir pateikė svetimą verslo idėją kaip savo, komanda bus diskvalifikuota iš konkurso.
 6. Konkurso vertinimo kriterijai yra pateikti čia. Konkurso Vertinimo komisijos sprendimas yra galutinis ir neginčijamas.
 7. Konkurso nugalėtojams piniginiai prizai bus pervesti ir patalpos suteiktos tik tuomet, kai laimėjusios komandos pristatys „Verslauk!“ konkurso organizatoriams įmonių įsteigimo dokumentus. Dokumentų pristatymo ir „Verslauk!“ konkurso pabaigos galutinė diena yra 2015 m. kovo 12 d. (imtinai).