Iki naujų metų liko:
25 DIENOS, 19 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Užsidirbk padėdamas kitiems arba socialinio verslo praktika. Lapkričio 19 d. 18 val. „Verslauk!“ seminaro pranešėjas – socialinio verslo žinovai Modestas Bastys ir Eitvydas Bingelis.

Už Modestą ryškiau kalba jo atlikti darbai – jis puikiai visiems žinomo „Maisto banko“ projektų vadovas ir ką tik įvykusios „Maisto banko“ akcijos nacionalinis koordinatorius. Pirmasis Modesto kontaktas su socialinio verslo kūrimu prasidėjo būtent čia – „Verslauk!“ konkurse. Jis dalyvavo turėdamas socialinės maisto parduotuvės verslo planą ir pateko į finalą, vėliau dalyvavo kituose konkursuose, renginiuose, kurių pagalba patobulinęs savo verslo planą įkūrė jį. Eitvydas būdamas tarptautinės organizacijos Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje Generaliniu sekretoriumi gilinasi į socialinį verslą, kaip pažangios nevyriausybinės organizacijos įrankį finansų generavimui. Pranešėjai kartu dirba socialinio verslumo klausimais tarptautiniame socialinių verslininkų tinkle MakeSense.

Pranešėjų vedamas seminaras bus vienodai naudingas ir norintiems išgirsti daugiau apie socialinio verslo praktiką pasaulyje bei Lietuvoje, ir siekiantiems žinių savo socialinių verslų idėjų įgyvendinimui. Seminare išgirsite, kokią svarbą turi, kokią pridėtinę vertę kuria socialinis verslas, bei teorinių ir praktinių patarimų Jūsų pačių verslo kūrimui. Gilinsimės į socialinio verslo modelius, jų įgivendinimą, vertės kūrimą ir socialinio verslo naudos gavėjus, konkurencingumo analizę, procesų valdymą, rizikos veiksnių numatymą, socialinės įtakos vertinimą.

Nepraleisk progos išsamiai susipažinti su populiarėjančiu socialiniu verslumu, sėkmės pavyzdžiais Lietuvoje ir pasaulyje. Mokykis iš geriausių kelyje savo sėkmės link!

Na o po seminaro tradiciškai kviesime į SenseDrink – vakarėlį su daugiau prasmės! Neformalioje vakarėlio aplinkoje susipažinsime su bendraminčiais (o gal net būsimais verslo partneriais), kalbėsimės apie socialinį verslą ir kaip verslo bendruomenė gali pakeisti pasaulį.

Vieta:  ISM, 213 aud., Arklių g. 18, Vilnius

Registracija: būtina

Investicija: seminaras nemokamas ir atviras visiems

Programa: 

17.40 – 18.00 registracija
18.00 – 20.00 seminaras
20.00 – 00.00 SenseDrink (Portobello Pub)


Get your free webform with Podio