Iki naujų metų liko:
256 256, 8 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Garso kolonėlės JBL Xtreme nuoma

Garso kolonėlės JBL Xtreme nuoma

Garso kolonėlės JBL Xtreme nuoma

Kolonėlės JBL XTREME nuoma. Ši kolonėlė sukuria tokius stiprius žemuosius dažnius kad net galite matyti drebėjimą iš išorės. Ši kolonėlė turi pakraunamą bateriją kuri gali veikti net iki 15 valandų. Jums nereikės nerimauti dėl lietaus ir dregmės, šios kolonėlės vandeniui atsparus dizainas leidžia kolonėlę netgi plauti po vandeniu, svarbu tik nepanardinti. JBL XTREME kolonėlė Jums leis belaidžiu ryšiu transliuoti muziką per betkurį Bluetooth turintį prietaisą. JBL Connect technologija leis belaidžiu ryšiu sujungti keletą kolonėlių drauge ir taip sustiprinti garsą.

JBL Xtreme bevielė garso kolonėlė – tai pati galingiausia JBL nešiojama (Bluetooth) garso kolonėlė, kuri savo galia nustebins kiekvieną. Todėl tai puikus pasirinkimas mėgstantiems aktyvų gyvenimą, mėgstantiems leisti laiką gamtoje bei tiems, kurie nori paprastai įgarsinti didelę patalpą.

Atitinkamai ši JBL Xtreme garso kolonėlė turi didžiulės talpos įkraunamą bateriją (10,000mAh), kuri leidžia šiai garso kolonėlei groti iki 15 valandų ir / arba įkrauti kitus mobiliuosius įrenginius (telefoną, planšetinį kompiuterį).

Taip pat ši Bluetooth garso kolonėlė yra atspari drėgmei (vandens purslams), tad galima nebijoti, jog užtiškęs nedidelis kiekis vandens ar lauko rasa pakenks JBL Xtreme garso kolonėlei. O integruotas mikrofonas leis atsiliepti į skambučius. Naudojama technologija užtikrina, kad atsiliepus į skambutį, nebus girdimas aidas, todėl galėsite puikiai girdėti savo pašnekovą.

Rekomenduojama naudoti su oficialia JBL CONNECT aplikacija, kuri leis naudotis papildomomis šios garso kolonėlės funkcijomis.