Iki naujų metų liko:
19724 19724, 12 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Objektyvų nuoma Vilniuje

Objektyvų nuoma. Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

Aprašymas

Nepakeičiamas objektyvas fotografuojant sporto, laukinės gamtos vaizdus ar portretus EF 70–200 mm f/2,8L IS II USM – tai fotografų profesionalų darbe naudojamas artinantis teleobjektyvas. Šio tvirtos ir patvarios konstrukcijos aparato vaizdo kokybei pagerinti naudojamas fluoritas, taip pat 4 padalų vaizdo stabilizatorius.
Pranašumai
Didelio našumo L serijos artinantis teleobjektyvas
f/2,8 diafragma, skirta dirbti esant silpnam apšvietimui
4 padalų vaizdo stabilizatorius
Fluorito ir ypač mažos sklaidos objektyvo elementai
Didesnis patvarumas
Fokusavimas iki 1,2 m atstumu
Atsparus vandeniui ir dulkėms
8 plokštelių diafragma
Žiedinio tipo ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis
Ypatybės išsamiai
L serijos kokybė
Daugelio specialistų mėgstamiausias objektyvas EF 70–200 mm f/2,8L IS II USM atitinka aukščiausius „Canon“ L serijos optikos, surinkimo kokybės, patikimumo ir paprastumo naudoti standartus. Į tvirtą patobulintą konstrukciją įtraukti dulkėms ir drėgmei atsparūs sandarikliai, apsaugantys nuo atšiauriausių oro sąlygų.
Sparčioji diafragma
Sparčioji 2,8 diafragma leidžia fotografuoti ir esant silpnam apšvietimui. Šią sparčiąją diafragmą galima naudoti ir nustatant nedidelį lauko gylį, kad netvarkingame fone išsiskirtų objektas.
Vaizdo stabilizatorius
Objektyve įtaisytas „Canon“ 4 padalų vaizdo stabilizatorius (IS), todėl jis idealiai tinka silpno apšvietimo sąlygomis, kai negalima naudoti trikojo. Vaizdo stabilizatoriaus sistema leidžia naudoti 4 padalomis lėtesnį nei įprasta užrakto greitį, tačiau nesumažinti vaizdo ryškumo.
Fluorito ir ypač mažos sklaidos (UD) objektyvo elementai užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę
Objektyvo elementas, pagamintas iš originalaus aukštos kokybės „Canon“ fluorito, reikšmingai sumažina spalvų iškraipymą. Be fluorito, objektyve naudojami ir 5 ypač mažos sklaidos elementai, užtikrinantys puikią vaizdo kokybę, didelį kontrastą ir padedantys atkurti natūralias spalvas naudojant bet kokį priartinimą.
Gražus neryškus fonas su 8 plokštelių apskritimine diafragma
Dėl apskritiminės 8 plokštelių diafragmos galima gražiai sulieti nefokusuotas vietas ir atskirti objektus plačios diafragmos sritimis.
Spartus, tylus automatinis fokusavimas
Dėl žiedinio tipo ultragarsinio variklio (USM) ir naujo automatinio fokusavimo algoritmo automatinis fokusavimas vyksta sparčiai ir ypač tyliai. Taip pat bet kada galima neišjungus automatinio fokusavimo režimo perjungti visiškai mechaninio rankinio fokusavimo režimą. Mažiausias fokusavimo nuotolis sumažintas iki 1,2 m, taigi fotografai gali būti arčiau veiksmo.

Gamintojas: Canon

Tipas: Objektyvas

Paslauga: Objektyvų nuoma