Iki naujų metų liko:
19724 19724, 19 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Lapkričio 12d. 18h seminaras su Roku Golcu – sertifikuotu Google Adwords bei Analytics profesionalu, lektoriumi, knygos „AdWords Reklama: sėkmingos pradžios gidas” autoriumi; žmogumi,  dirbančiu su įvairiais web’o projektais, tokiais kaip el. parduotuvės, kurių apyvarta siekia kelias dešimtis milijonų dolerių. Šiuo metu Rokas padeda JAV kompanijoms Modnique ir Bidz.com siekti paieškos rinkodaros (SEM) ir analitikos aukštumų globalioje rinkoje.

Prieš tai Rokas keletą metų dirbo prie bendravimo ir pažinčių portalo vystymo Europos šalyse. Šiuo metu portalas sulaukia daugiau nei 30 mln. parodymų per mėnesį. Roko sugalvota ir kartu su komanda įgyvendinta pramoginė aplikacija “Gym Babes” buvo parsisiųsta daugiau nei 1 mln. kartų. UK Apple Appstore ši aplikacija savaitę puikavosi  nemokamų aplikacijų tope, aplenkdama Facebook’ą.

Seminaro metu pranešėjas kalbės apie Google AdWords  tinklalapio reklamos sistemą, talpinančią reklamas „Google“. Google AdWords – tai nepakeičiamas įrankis galintis pritraukti didžiulę auditoriją, ieškančią Jūsų produkto ar paslaugų. Kitas pranešimo objektas – Google Analytics, viena iš galingiausių skaitmeninės analizės priemonių. Jei Jūs turite (ar turėsite) svetainę, Google Analytics padės rasti silpnąsias bei stipriąsias tos svetainės vietas ir taip padidinti jos pelningumą.

Ekpresyvi, aiški ir įtraukianti Roko kalba sudomins kiekvieną seminaro dalyvį. Kas neaišku, taps aišku, nes Rokas vienas tų žmonių, kurių nebaisu klausti. Pasitelkdamas gausybę pavyzdžių, humorą, gebėjimą aiškiai  išdėstyti esmę ir kurti gerą atmosferą Rokas padės visiems mąstantiems apie reklamavimąsi Google Adwords priemonėmis. Galų gale, jei patys to nedarysite, po šio seminaro žinosite, ko reikalauti iš kompanijų, teiksiančių šias paslaugas Jums.

Na o po seminaro tradiciškai kviesime į SenseDrink – vakarėlį su daugiau prasmės! Neformalioje vakarėlio aplinkoje susipažinsime su bendraminčiais (o gal net būsimais verslo partneriais), kalbėsimės apie socialinį verslą ir kaip verslo bendruomenė gali pakeisti pasaulį.

Vieta:  ISM inovacijų bazė, Arklių g. 18, Vilnius

Programa: 

17.50 – 18.00 registracija
18.00 – 20.45 seminaras
21.00 – 00.00 SenseDrink (Portobello Pub)

Investicija: seminaras nemokamas Verslauk 2014 dalyviams. Nedalyvaujantiems konkurse vietų, deja, nebeliko.

Registracija baigėsi.