Iki naujų metų liko:
19724 19724, 19 VALANDÿ
PROJEKTO INICIATORIUS:

Spalio 27 dieną laukia išskirtinė galimybė susipažinti su pasaulinio lygio lektoriumi, rašytoju ir verslininku Jonathanu D’ Oleo iš Majamio!

Seminaras skirtas įvairaus amžiaus esamiems ir būsimiems lyderiams, vadovams, visiems tobulėjimo siekiantiems žmonėms, besidomintiems lyderyste, nematerialių prekių ir paslaugų rinkodara bei pardavimais.

Jonathano D’ Oleo konferencijos Lietuvoje tema – „Pardavimo IQ” (angl. “Selling intelligence”).

Supratimas, kaip savo žinias bei idėjas paversti verslu, šiandieniame, kas minutę besikeičiančiame pasaulyje, yra raktas į sėkmę. Pranešėjo kalboje didelis dėmesys bus skiriamas sugebejimui adaptuoti turimas žinias ir talentus, specializuojantis kurioje nors srityje ir siekiant joje visiško porfesionalumo. Konferencijoje bus gilinamasi į žinių prigimtį, informacijos mainus, konkurencinį pranašumą, efektyvų lyderiavimą ir savo žinių pardavimą, garantuojantį visišką finansinį stabilumą.

Jonathan Do Oleo seminar in Vilnius

Jonathano D’ Oleo – savo srities profesionalas, raginantis naudotis mumyse slypinčiomis galimybėmis ir siekti maksimalių rezultatų. Charizmatiškojo amerikiečio mokymas nėra nuobodi teorinė medžiaga, o gyvas,  įkvepiantis ir abejingų nepaliekantis pasakojimas. Pasaulyje pripažintas lektorius mėgins įrodyti, kad mes patys esame atsakingi už tai, ko siekiame, kas esame ir kuo būsime.

Išdrįskite būti geri, geresni… Patys geriausi!

Registracija vyksta iki spalio 24 d.

Vietų skaičius – 60. (10 vietų skirta Verslauk nugalėtojams, 20 vietų šių metų konkurso dalyviams, 10 vietų Verslauk partneriams ir draugams, 20 vietų skirta atrinktiems dalyviams).

Vieta: ISM Inovatorių bazė, Arklių 18, Vilnius

Šį renginį iš dalies finansuoja JAV Ambasada Vilniuje.

      

Registracija baigėsi.
Daugiau apie lektorių.

Jonathanas mokėsi prestižiniuose universitetuose ir įgijo aukščiausią išsilavinimą ekonomikos, politikos ir verslo srityse. Kompetentingas lektorius yra aplankęs gausybę šalių ir rengęs prezentacijas tokiose organizacijose kaip “Edward Jones Investments”, “John Hancock Financial”, “Univision Network”, “CNN”, “NBC/Universal”, “Telemundo” ir kt.

Jonathanas yra ne tik itin vertinamas oratorius, bet ir rašytojas – jo straipsniai ekonomikos, politikos, verslo bei asmeninio tobulėjimo temomis yra publikuojami garsiausiuose leidiniuose anglų ir ispanų kalbomis.  Veiksmingi bei unikalūs jo sukurti tobulėjimo metodai aptariami įvairiose JAV, Vidurio Amerikos ir Karibų regiono televizijos laidose, aprašomi žurnaluose ir laikraščiuose. Už aktyvią bei visuomenei naudingą veiklą Jonathanas yra apdovanotas daugybe prestižinių apdovanojimų.

Šiuo metu jis gyvena Majamyje su žmona Aisha (profesionalia smuikininke iš Dominikos), yra visame pasaulyje laukiamas pranešėjas ir firmos “D’Oleo Analytica” prezidentas. Jonathano iniciatyva įkurta įmonė,  užsiima įvairiausia veikla: nuo konsultavimo iki knygų leidimo bei mokomųjų konferencijų visame pasaulyje rengimo. Svarbiausias tikslas: padėti žmonėms pasiekti maksimalų efektyvumą tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.