Iki naujų metų liko:
20090 20090, 9 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

 Verslauk! 2014 metų vertinimo komisija:

 

Informacinių technologijų ir mobiliųjų aplikacijų kategorija

 

Komisijos narys Pareigos Trumpas aprašymas
Darius Kavaliauskas Barclays Digital & Mobile komandos Lietuvoje vadovas Darius yra kūręs Mobilias aplikacijas iOS, Android ir Windows phone platformoms, buvo startup’o “Veleza” iOS programuotojas (aplikacija tik UK rinkai). Prieš tai dirbo Omnitel, kur subūrė “Smart team”, sukūrė programeles.omnitel.lt puslapio turinį ir jį nuolat atnaujinome, konsultavo Omnitel darbuotojus ir pradėjo Smart phone’ų populiarinimą Lietuvoje.
Andrius Matuliauskas Žurnalo IQ ekonomikos redaktorius. Rengia straipsnius ir komentarus verslo inovacijų, finansų, skaitmeninių technologijų temomis. Yra sukaupęs aštuonerių metų patirtį žiniasklaidos ir komunikacijos srityse. 2013 m. „Investuotojų forumo“ išrinktas Metų verslo žurnalistu.
Mindaugas Tautkus „Fresh media” vadovas Mindaugas Tautkus turi daugiau kaip 13 metų kuriant ir vystant IT projektus, informacines sistemas, interneto projektus. Nuo 2002 metų vadovauja IT kompanijai UAB “Fresh media”. Lietuvos marketingo asociacijos valdybos narys (LiMA), Vilniaus Universiteto dėstytojas
Tomas Martūnas App Camp vadovas Tomas yra pirmaujančių Lietuvos mobiliųjų sprendimų įmonės App Camp generalinis direktorius. App Camp gali būti vadinamas Lietuvos Mobiliųjų apikacijų ekosistemos širdimi. Taip pat yra Mobofree.com bendra-įkūrėjas ir valdybos narys. Mobofree.com vienija daugiau 3.5 milijono registruotų vartotojų. Iki tol turėjo 13 metų patirtį dirbant bankų industrijoje – 10 iš jų Swedbank’e, kuriame ėjo įvairias vadovaujančias pareigas.
Kornelijus Čeilutka BaltCap Investicijų direktorius
BaltCap Investicijų direktorius nuo 2010 m. BaltCap investuoja į Baltijos šalių vidutines ir jaunas įmones. BaltCap portfelio įmonių tarpe yra tokios Lietuvos įmonės kaip Coffee Inn, Impuls, InMedica, Labochema, Ecoservice, Kelprojektas. Prieš tai, Kornelijus buvo MTVP rizikos kapitalo fondo partneris, dirbo Deutsche Bank investicinės bankininkystės grupėje Londone ir „M&A įmonėje „Prime Investment” Lietuvoje. Kornelijus Čeilutka yra baigęs MBA stuijas Berkeley California University Haas School of Business.

E-komercijos kategorija

 

Komisijos narys Pareigos Trumpas aprašymas
Tomas Vonžodas lekste.lt bendra-įkūrėjas ir vadovas 2012m. Verslauk! nugalėtojas. Tomas specializuojasi restoranų versle ir maisto/prekių pristatyme į namus sektoriuje. Taip pat pardavimuose, partnerystėse su įvairiomis medijomis bei užsienio WEB projektų pritraukime į Lietuvą.
Paulius Valatkevičius dalinuosi.lt
įkūrėjas
Verslauk! 2012 dalyvis. Dalinuosi.lt projektas 2013 m. vasarą sulaukė investuotojų susidomėjimo – prie komandos prisijungė verslininkas Ilja Laurs, vėliau Lietuvoje įkūręs rizikos kapitalo fondą „Nextury Ventures”. Šiuo metu tai yra didžiausia internetinė daiktų nuomos platforma Lietuvoje. Dalinuosi.lt modelį komanda mėgina pritaikyti ir kitose Europos šalyse.
Šarūnas Šiugžda Plėtros kapitalo fondo LitCapital steigėjas bei vadovaujantis partneris Savo profesinę karjerą pradėjo tarptautinėje audito kompanijoje Arthur Andersen, vėliau dirbo Rytų ir Centrinės Europos regiono finansų direktoriumi gamybinėje Skandinavijos įmonių grupėje Consolis. Prieš įsteigdamas LitCapital penkeris metus dirbo partneriu Švedijos privataus kapitalo investiciniame fonde Askembla. Šarūnas Šiugžda yra vienas iš Lietuvos rizikos kapitalo asociacijos steigėjų, kurį laiką ėjo asociacijos prezidento pareigas, šiuo metu prisideda prie asociacijos veiklos kaip valdybos narys.
Andrius Norkaitis „eTAKSI“ sistemos autorius ir kūrėjas 2006 m. „Verslauk“ konkurso nugalėtojas. 15 metų IT ir 10 metų patirtis verslo, telekomunikacijų, logistikos srityse. Sukūrė pirmą didžiausią kompiuterizuotą taksi tinklą (virš 1000 automobilių) Lietuvoje. „eTAKSI“ suteikia galimybę keleiviams nemokamai ir labai greitai užsakyti taksi per mobilią programėlę, SMS žinute, telefonu ar internetu.
Donatas Keras

Practica Capital vienas iš įkūrėjų, partneris. Privačios investicinės bendrovės CEE Capital partneris. Atliko keletą sėkmingų investicijų skirtinguose verslo sektoriuose. CEE Agro, žemės ūkio ir miškinkystės bendrovės vadovas.
 MP Investment Bank grupės įmonės investicijų valdytojas. Dirbo su nekilnojamo turto projektais Lietuvoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje.
 Kelių viešojo maitinimo ir maisto gamybos įmonių bendrasavininkas ir vadovas.
 Middle Europe Investments investicijų valdytojas. Dalyvavo vystant keletą prekybos ir logistikos centrų. EXTRA1, darbuotojų nuomos bendrovės, įkūrėjas ir vadovas. Daugiau kaip 10 m. verslo kūrimo ir vystymo, įmonių ir projektų valdymo, strateginio planavimo patirtis.
Dovydas Zinkevičius

COLUMBUS Lietuva pardavimų direktorius Dovydas Zinkevičius – verslininkas, konsultantas. Į gyvenimą yra paleidęs kelias verslo idėjas, užsiima ginčų sprendimo moderavimu tarp šalių neteisminiu būdu, nepraleidžia progų investuoti. Jo karjeros vingiuose darbas ir ORLEN Lietuva, ir konsultanto patirtis Ukrainos energetikos ministerijoje bei Europos komisijoje

Paslaugų kategorija

 

Komisijos narys Pareigos Trumpas aprašymas
Miroslavas Monkevičius

Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos sekretorius. Miroslavas – buvęs Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas, kur kartu su komanda inicijavo daugelį veiksmų, skirtų jaunimui ir jaunimo organizacijoms: jaunimo patriotiškumo skatinimo projektą „Misija Sibiras“, jaunimo pilietiškumo skatinimo akcijas „Man ne dzin“. Miroslavas Monkevičius yra įsteigęs  labdaros ir paramos fondą „Jauniems“.
Mindaugas Grajauskas

OVC Consulting konsultantas Mindaugas Grajauskas – mokymų konsultantas ir lektorius. Jis konsultuoja ir veda mokymus asmeninio efektyvumo ir komandinės veiklos, idėjų vystymo ir įgyvendinimo temomis. Mindaugas taip pat kuria įvairius žaidybinius sprendimus mokymams, yra kelių mokomųjų simuliacijų autorius.
Sigita Sriubaitė-Stepurienė Verslo teisės kontoros „D LEGALS” partnerė ir vadovė Įmonių teisininkė ir konsultantė, verslo teisės kontoros D LEGALS partnerė ir vadovė, Lietuvos arbitražo asociacijos narė ir rekomenduojama arbitrė Vilniaus tarptautiniame bei nacionaliniame komerciniame arbitraže. Profesinę patirtį sukaupė dirbdama tarptautinėse bei Lietuvos kompanijose,
 komercinės teisės, įmonių teisės, didmeninės ir mažmeninės prekybos srityse, o taip pat viešųjų pirkimų teisės, darbo teisės ir ginčų sprendimo srityse.
Martynas Nikolajevas Antrepreneris ir investuotojas Serijinis antrepreneris įkūręs eilę technologinių verslų, kurių tarpe MicroLink, DELFI, HOSTEX, Salonium, StartupHighway. Visuomet mielai dalinasi patirtimi su verslo naujokais.
Šarūnas Gustainis Verslo konsultacijų įmonės „Equitas Partners“ partneris. Šarūnas – verslininkas, visuomenininkas, smulkus investuotojas. Yra „Taikomosios politikos instituto“ steigėjas, kuriame eina eksperto pareigas, 2013 metais įkūrė strateginių verslo konsultacijų įmonę „Equitas Partners“, investuoja į lietuviškus verslus per investicinę kompaniją „2D Invest“.
Laurynas Baublys

B2Screen bendra-įkūrėjas Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos (PLJS) atstovas. Jau trečius metus vystantis verslus reklamos bei prekybos srityse. Projektų Sveikatos ekranai, B2Screen ir kt. bendra-įkūrėjas.
Minijus Tilindis

MB Aurora Australis vadovas Finansų konsultantas bei lektorius, turintis didesnę negu 10 metų vadovaujančio darbo finansų srityje, 8 metų finansų analizės srityje patirtį. Minijus vadovavo bankų kreditų komitetams, konsultavo bankus ir kitas dideles įmones finansų valdymo klausimais. Turi didelę darbo su finansų analize, modeliavimu, biudžetavimu ir atskaitomybe patirtį dirbant bankų, automobilių, mažmenos, statybų ir švietimo sektoriuose.
Eimantas MikšysEimantas Mikšys FLYEYE vadovas, Lėkštė.lt rinkodaros vadovas 2012 m. Verslauk! 1 vietos nugalėtojas. Eimantas domisi inovatyvių technologijų pritaikymu versle, jų komercializavimu; specializuojasi restoranų versle, maisto užsakymo internetu rinkoje. Be projektų valdymo ir idėjų įgyvendinimo dar viena sritis, kurioje jis jaučiasi puikiai – komunikacija. Žiniasklaidos srityje dirbęs daugiau nei trejus metus šiuo metu jis kuria papildomą pridėtinę vertę žiniasklaidos priemonėms

Socialinio verslo kategorija

 

Komisijos narys Pareigos Trumpas aprašymas
Mindaugas Busila

„Verslauk!“ konkurso vykdantysis direktorius ir daugelio socialinių projektų iniciatorius ir organizatorius Jau daugiau nei 8 metai dirba su socialiniais projektais, renginių organizavimu. Specializuojasi renginių komercializavimo ir pardavimų („Fund Raising”) srityje. Labiausiai dominanti sritis – socialinis verslas.
Andželika Rusteikienė

Investors’ Forum biuro ir komunikacijos vadovė

Andželika yra tarpsektorinio bendradarbiavimo praktikė, 7 metus incijuojanti, vykdanti verslo, nvo ir valstybės sektoriaus bendradarbiavimo projektus. Andželika yra sukaupusi tiek teorinę, tiek praktinę socialinio verslo kūrimo bei įgyvendinimo, konsultavimo patirtį, prisideda prie socialinio verslo koncepcijos kūrimo Lietuvoje. Taip pat šiuo metu inicijuoja bendruomeninius projektus ir veiklas tokias kaip: www.cityalumni.lt, „Gerų idėjų vakarėlis“.

Marija Šaraitė

Pagalbadaiktais.lt vadovė Marija Šaraitė daugiau nei penkerius metus dirba įvairiose nevyriausybinėse organizacijose ir pastaruosius metus matydama socialinį verslą, kaip pažangios ne pelno siekiančios organizacijos vystymo galimybę, prisijungė prie tarptautinės socialinio verslo entuziastų bendruomenės MakeSense. Marija naudodama MakeSense metodikas veda dirbtuves ir padeda atrasti galimus sprendimo būdus besikuriantiems ir egzistuojantiems socialiniams verslams, kurie vienoje ar kitoje savo veiklos srityje susiduria su iššūkiais.
Lina Mačernienė Viešosios įstaigos PROFAT direktorė Lina Mačernienė devynerius metus dirba inicijuodama ir įgyvendindama švietimo projektus. Specializuojasi verslumo ugdyme, tiki verslo simuliacinių žaidimų naudingumu ugdant asmeninį kūrybiškumą, komandinį darbą, lyderystę, abstraktų mąstymą. Yra parengusi verslo simuliacinius žaidimus „PROFAT Fashion Sim“, „PROFAT Choco Sim“. Nuo 2005 metų inicijavo nacionalinį verslumo konkursą „PROFAS“. Kaip ekspertė dirbusi su nacionalinio ir tarptautinio lygmens projektais „Eurema“, „Entrepreneurship schools“ ir kt.
Gintaras Bleizgys „SIKC“ projektų įgyvendinimo grupės vadovas. Konsultaciniame versle Gintaras dirba nuo 2001 metų. Pradėjo VšĮ „Žemės ūkio ir žuvininkystės verslo konsultavimo centre“, kur rengė projektus siekiant pritraukti SAPARD ir PHARE finansavimo lėšas bei vykdė paramą gavusių projektų administravimą. Nuo 2004 metų dirba UAB „SIKC“ (Struktūrinių investicijų konsultavimo centras), kur konsultuoja viešuosius ir privačiuosius ūkio subjektus, administruoja lėšas gavusius projektus, konsultuoja verslo steigimo, plėtros, investicijų pritraukimo klausimais.

 

Kristina Liesė


Lietuvos marketingo asociacija Kristina Liesė turi dvigubą magistro išsilavinimą finansų ir marketingo srityse, bei daugiau nei 10 metų patirtį organizuojant projektinę veiklą ir koordinuojant visus su ja susijusius procesus, sprendžiant problemas su užsienio partneriais, bendraujant su privataus kapitalo ir biudžetinėmis institucijomis, vedant derybas, įgyvendinant itin svarbius ir pelningus pardavimų skatinimo projektus.

Kristina yra vienintelio Baltijos šalyse startuolio, sukūrusio kaulo pakaitalą odontologinėms kaulo atkūrimo operacijoms, BioMe bendraįkūrėja ir vadovė. Šiuo metu užsiima MTEP (mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros) rezultatų komercializavimu. Vertina iššūkius ir kryptingą tikslo siekimą.

Mindaugas Danys

Saulėtekio slėnio verslo konsultantas Mindaugas Danys turi daugiau kaip 15 metų verslo konsultavimo patirtį. Per savo profesinę karjerą Mindaugas įgijo įvairiapusę darbinę patirtį viešajame ir privačiame sektoriuose, 2012-2014 metais vadovavo Ūkio ministerijos Smulkaus ir vidutinio verslo departamentui. Prieš tai jis 10 metų vadovavo savo privačiai konsultacinei įmonei ES projektų rengimo ir konsultavimo srityse.
Darius Žakaitis Vilniaus technologijų parko direktorius Darius Žakaitis – Startuphighway bendra-įkūrėjas, Vienos sąskaitos valdybos pirmininkas, Startup Lithuania valdybos narys bei Ruperto meno ir edukacijos centro įkūrėjas. Nors veiklos netrūksta, nestokoja savo laiko padėti jauniems menininkams ir verslams.