Iki naujų metų liko:
20090 20090, 23 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:

Apple TV 4K nuoma

Apple TV 4K Nuoma

Apple TV 4K

Su „Apple TV 4K“ gali žiūrėti filmus ir laidas neįtikėtina 4K HDR kokybe. Gali stebėti tiesiogines sporto ir naujienų transliacijas. Ir mėgautis išskirtiniu turiniu tokių programėlių, kaip TED, „Bloomberg“ ir Netflix“.

Nuostabi vaizdo kokybė.
Viskas, kas tau taip patinka televizijoje, 4K HDR kokybe yra dar įspūdingiau. Kiekvienas kadras – neįtikėtinai ryškus. O gilesnės spalvos ir išbaigtumas detalėse itin įtraukia ją žiūrint.

4K HDR pakelia kartelę.
4K kokybės vaizdas yra ryškesnis, nes naudojama keturis kartus daugiau pikselių nei standartiniame HD formate. Platus dinaminis diapazonas (HDR) užtikrina aiškesnes, tikroviškesnes spalvas ir daugiau detalių. Ir ką tik pasirodęs filmas, ir tavo mėgstamos laidos – viskas atrodo daug tikroviškiau nei bet kada.

Valdyk savo televizija su „Siri Remote“ pulteliu.
„Apple TV Remote“ valdymo pultas su „Touch“ paviršiumi veikia ypač tiksliai, todėl gali greitai nykščiu rasti tai, ką nori. Be to, gali reguliuoti televizoriaus arba AV imtuvo garsą. Ir ačiū gerajam „Bluetooth“, jau nebereikia nukreipti valdymo pulto į televizorių. „Apple TV“ gauna tavo komandas iš bet kurios kambario vietos.