Iki naujų metų liko:
20090 20090, 23 VALANDOS
PROJEKTO INICIATORIUS:
ursa g2
BlackMagic Ursa nuoma

Profesionalios Blackmagic URSA Mini PRO 4.6K kameros nuoma Vilniuje. Rezervuokite iš anksto:

REZERVUOKITE:

Telefonas     +370 60 800 150
El. paštas: nuoma@verslauk.lt
Visą nuomojamos įrangos sąrašą galite Čia.

Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K aprašymas

Blackmagic Design’s URSA Mini Pro 4.6K vaizdo kamera išnaudoja visas „Mini Pro” pirmtako elektronikos ir įrašymo pagerintas galimybes. Ši kamera turi atnaujintą „Super 35 4.6K” vaizdo jutiklį, kuriame yra 15 dinaminio diapazono žingsnių prie 3200 ISO jautrumo, didelį kadrų dažnio įrašymą iki 300fps ir papidomas įrašymo funkcijas.

Patogus išorinis valdymas 

Išorinis kameros valdymas leidžia patogiai pasiekti visus reikiamus filmavimo nustatymus, greitam ekspozicijos pakeitimui, nustatyti greitą/sulėtintą filmavimą, kokusavimo pagalbą ar kitas funkcijas. Taip pat nespalvotas LCD ekranas, kuriame trumpai rodomi svarbiausi filmavimo duomenys. Kitas Blackmagic Design’s URSA Mini Pro 4.6K privalumas yra įmontuotas keturių padėčių ND filtras – persijungia tarp 0, 2, 4 ir 6.

 Be CFast 2.0 yra du SD kortelių lizdai, kurie leidžia naudoti pigesnes atminties kortelių laikmenas mažiau intensyviems vaizdo įrašymo formatams.

4.6K – 120 kadrų per sekundę 

Vaizdo kameroje yra įdiegtas „Blackmagic Design Super 35mm 4.6K ” vaizdo jutiklio blokas, kuris žinomas dėl savo gebėjimo užfiksuoti kinematografinius vaizdus su dideliu dinaminiu diapazonu, kuri yra 15 žingsnių.

Kaip ir URSA mini, URSA Mini Pro gali įrašyti didelės skiriamosios gebos neapdorotus duomenis CinemaDNG formatu į CFast 2.0 arba SD atminties korteles iki 60 kadrų per sekundę. Neapdoroti failai išsaugo visą dinaminį diapazoną ir spalvų tonalumą, gautą iš jutiklio, todėl galite geriau kontroliuoti po gamybos atsiradimą.